dr n. med. Iwona Orczyk

Protetyk, Stomatolog

stomatolog z b,wysokimi kwalifikacjami,głos łagodzący nawet największy stres,wzbudza zaufanie -wie kiedy przestac-jak zaboliii POLECAM jestem z tych co strasznie się boją

Jestem pacjentką doktor Orczyk od kilkunastu lat. Gbinet nowocześnie wyposażony, profesjonalna i miła obsługa.Jestem bardzo zadowolona z leczenia - zawsze przebiega ono fachowo i skutecznie. Serdecznie polecam

Jako pacjentka dr Orczyk, polecam ten gabinet. Pani doktor jest kompetentnym stomatologiem, potrafi doradzić i ustalić ścieżkę leczenia (wraz z podaniem kosztów). Ponadto w gabinecie można wykonać RTG pojedynczych zębów oraz panoramę, wybielać zęby różnymi metodami, a nawet chirurgicznie usunąć zęba. Jednym słowem - kompleksowo, wszystko w jednym miejscu.

Gabinet bardzo nowocześnie wyposażony,miła obsługa.Poszłam wybielić zęby i efekt był zaskakująco doskonały,korzystałam z innych gabinetów i niestety to nie było to czego oczekiwałam,a u Pani Orczyk to się spełniło,zęby jak perełki.Profesjonalna obsługa ,polecam!!!!!!!!!

BARDZO POLECAM PANIĄ DR ORCZYK ORAZ POZOSTAŁYCH LEKARZY PRZYJMUJĄCYCH W TYM GABINECIE. TAK SYMPATYCZNEJ I PROFESJONALNEJ EKIPY JESZCZE NIE SPOTKAŁAM, SZCZEGÓLNIE JEŻELI CHODZI O PODEJŚCIE DO DZIECI!

Wciąż poszukujesz "Protetyk Jaworzno"?

Stomatologia Siewniak
Ignacego Łukasiewicza 1a