prof. zw. dr hab. Iwona Piotrkowicz

Ortodonta

Za każdym razem opóźnienie. Pacjent nigdy nie wchodzi o wyznaczonej godz. Nawet jak się jest pierwszym, to dr nie szanuje czyjegos czasu i przyjezdza do pracy spozniona. Nie rozumiem tego.

Pani jest zupełnie niesłowna. Jedne rzeczy opowiada, inne zupełnie realizuje. Polecam na nią uważać. Brak jakiejkolwiek uczciwości.

Pol roku temu zdjąłem aparat. Efekty są nadal takie same, wszystko stabilne. Leczenie przebiegło szybko bez żadnych komplikacji

Konkretna konsultacja bez zbędnego udziwniania, tydzień później miałem już aparat na zębach. Polecam niezdecydowanym

Jestem w trakcie leczenia w gabinecie Ken Med. Póki co wszystko idzie zgodnie z planem, niedługo mam mieć zakładany dolny aparat. Wizyty przebiegają w bardzo dobrej atmosferze, doktor zagaduje dzięki czemu jest miło.polecam

Pani doktor z ogromnym doświadczeniem. Indywidualne podejście do pacjenta, specyficzne, ale dokładne, rzeczowe odpowiedzi na wszelkie nawet głupie pytania, wizyty przebiegają sprawnie, troche nie delikatna obsługa aparatu, ale efekty zadowalające.

Zakończyłam leczenie u Pani Doktor 2 lata temu. Miałam trudną wadę i Doktor jako jedyna podjęła się tego leczenia. Efekt super! Pani Doktor jest bardzo specyficzna, ale przy tym miła, z ogromnym doświadczeniem i e m p a t i ą! Będę polecać innym :-)

Byłam pacjentka Pani Doktor już jakiś czas temu. Bardzo miła, uśmiechnięta osoba, wizyta to prawdziwa przyjemność. Niestety efekt leczenia utrzymał się w momencie pobierania wycisku po zdjęciu aparatu ortodontycznego z klipsem. A już po miesiącu wszystko zaczęło się psuć. Niestety Pani Doktor zmieniła przychodnię i nie zostawiła do siebie kontaktu. Może gdyby zdjąć tylko klips a aparat jeszcze zostawić nie doszłoby do tego? Teraz znów muszę szukać ortodonty i wydać kolejne tysiące! A zęby dolne wyglądają gorzej niż przed leczeniem! Leczenie Pani Doktor utrzymuje się miesiąc od zdjęcia aparatu. To przykre, że ważniejsze jest zakończenie leczenia pacjenta przed zmianą przychodni zamiast dopilnowanie czy leczenie jest skuteczne

Pani Dr.Piotrkowicz z niemożliwego uczyniła możliwe i realne, gdzie wiele lekarzy nie chciało się podjąć lecznia bo szczeka moja była za ciasna, gdzie mając wówczas 17lat szczękę miałam jak u 7 latka przez co zęby nachodziły na siebie. Pani Dr. uczyniła mój uśmiech pięknym. Leczenie trwało długo bo prawie 3 lata ale nie żałuje ani chwili bólu i dyskonfortu, bo dziś mogę uśmiechać się bez ograniczeń. Polecam serdecznie każdemu.

Odradzam wizytę u tej pani po stokroć, chyba że ktoś chce narazić się na nerwy i stracić sporo pieniędzy. Niekompetentna, nieprofesjonalna i ordynarna. Koszmar.