lekarz Iwona Piwowarska

Reumatolog

lekarka segreguje ludzi i dyskryminuje ludzi na tych co noszą i nie noszą maski. powiedziała że nie będzie przyjmować niezaszczepionych.

Nie polecam. Pani Doktor dyskryminuje osoby bez maseczki, nie zaszczepione.Nie udziela pomocy tym pacjentom

Poszukuję aktualnego telefonu do Pani doktor Iwony Piwowarskiej lub przychodni w której obecnie przyjmuje w ramach NFZ. agrobaczek@gmail.com

Lekarz z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem, bardzo dokładna i kompetentna, sam wywiad zrobił na mnie olbrzymie wrażenie. Miła i uśmiechnięta, bardzo życzliwa, z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

P. Doktor przyjęła mnie poza kolejnością i poświęciła mi czas chociaż nie byłam zapisana. Przeprowadziła dokładny wywiad, zleciła kompleksowe badania i konsultacje, po czym trafnie zdiagnozowała chorobę. Jest to lekarz godny polecenia.

Dopiero niedawno zaczęłam leczenie z doktor Piwowarska ale jak do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń. Zleciła badania i konsultacje po których szybko doszłyśmy do tego co mi jest mimo niestandardowych objawów i wyników badań. A co najważniejsze w sytuacji awaryjnej można do niej zadzwonić i się skonsultować po godzinach przyjmowania. Oby tak dalej.

Zarówno ja, jak i moja siostra od lat leczymy się w ramach NFZ u dr Piwowarskiej, chodzimy wręcz jej śladami, bo niestety zmieniają się miejsca Jej pracy (Profmed, ZWPS, ? ....). Pani Doktor doskonale łączy wiedzę i fachowość z "widzeniem człowieka",dzięki Niej wiemy, co się dzieje w naszych organizmach, wiemy jak sobie radzić by życie z chorobą było znośne i dlaczego jest stosowana taka a nie inna metoda leczenia.Jest oczytana w literaturze fachowej, śledzi nowe trendy w farmakologii,posyła nas na dodatkowe, konieczne w prowadzonej terapii konsultacje. Interesuje się przebiegiem leczenia i informacjami od pacjenta o reakcji na leki.Nigdy nie jest nastroszona lub nieuprzejma. To lekarz z powołania. Oby takich było więcej! --- Krystyna i Teresa z Katowic

Leczę się od 8 lat u p .dr Piwowarskiej. To bardzo dobry i kompetentny lekarz. Szkoda ,ze już nie pracuje w Wojewódzkiej poradni Reumatologicznej w Katowicach

Polecam Panią doktor Iwonę Piwowarską.Lekarz z powołaniem o ogromnej wiedzy.Wspaniałe podejście do pacjentów,życzliwa,dokładnie tłumaczy.Zaufałam Jej po pierwszej wizycie i poleciłam rodzinie ,kilka osób już korzysta są bardzo zadowoleni.Brakuje nam takich lekarzy.

Bardzo mile zaskoczona już na samym wejściu do gabinetu, Pani doktor podeszła do mnie podała rękę przedstawiła się poinformowała resztę pacjentów oczekujących na wizytę że to trochę potrwa bo jestem pierwszy raz i musi zebrać dokładny wywiad.Wypytała się o wszystko i wytłumaczyła ! Więcej takich lekarzy !! Reszta powinna się od niej uczyć podejścia do pacjenta !!!