lekarz Iwona Piwowarska

Reumatolog

Lekarz z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem, bardzo dokładna i kompetentna, sam wywiad zrobił na mnie olbrzymie wrażenie. Miła i uśmiechnięta, bardzo życzliwa, z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

P. Doktor przyjęła mnie poza kolejnością i poświęciła mi czas chociaż nie byłam zapisana. Przeprowadziła dokładny wywiad, zleciła kompleksowe badania i konsultacje, po czym trafnie zdiagnozowała chorobę. Jest to lekarz godny polecenia.

Dopiero niedawno zaczęłam leczenie z doktor Piwowarska ale jak do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń. Zleciła badania i konsultacje po których szybko doszłyśmy do tego co mi jest mimo niestandardowych objawów i wyników badań. A co najważniejsze w sytuacji awaryjnej można do niej zadzwonić i się skonsultować po godzinach przyjmowania. Oby tak dalej.

Zarówno ja, jak i moja siostra od lat leczymy się w ramach NFZ u dr Piwowarskiej, chodzimy wręcz jej śladami, bo niestety zmieniają się miejsca Jej pracy (Profmed, ZWPS, ? ....). Pani Doktor doskonale łączy wiedzę i fachowość z "widzeniem człowieka",dzięki Niej wiemy, co się dzieje w naszych organizmach, wiemy jak sobie radzić by życie z chorobą było znośne i dlaczego jest stosowana taka a nie inna metoda leczenia.Jest oczytana w literaturze fachowej, śledzi nowe trendy w farmakologii,posyła nas na dodatkowe, konieczne w prowadzonej terapii konsultacje. Interesuje się przebiegiem leczenia i informacjami od pacjenta o reakcji na leki.Nigdy nie jest nastroszona lub nieuprzejma. To lekarz z powołania. Oby takich było więcej! --- Krystyna i Teresa z Katowic

Leczę się od 8 lat u p .dr Piwowarskiej. To bardzo dobry i kompetentny lekarz. Szkoda ,ze już nie pracuje w Wojewódzkiej poradni Reumatologicznej w Katowicach

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Katowice"?

ulica Bolesława Chrobrego 37/39
40-881 Katowice

PANAMED
40-082 Katowice
Klinika Chorób Wewnętrznych i Metabolicznych
40-634 Katowice
Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
ulica Fredry 22
40-662 Katowice
ulica Radockiego 124
40-645 Katowice
NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice