lekarz Iwona Pniewska

Dermatolog

Byłem u doktor Iwony Pniewskiej z czymś co mi napuchło pod skórą, po przebadaniu, dostalem listę do wykupienia w aptece: maść i płyn przeciwbakteryjny, po zastosowaniu ich napuchnięcie sie wydatnie zmniejszyło. Także diagnoza i przepisane medykamenty wydały się trafne do mojego problemu. Wybieram się ponownie, ale już w innej sprawie.

Zdecydowanie polecam do oceny znamion, ponieważ wciąż niewielu lekarzy ma takie urządzenie jakim dysponuje dr. Znamiona wycina ładnie. Jednak odradzam do regularnych wizyt. Pani doktor nade wszystko kocha pieniążki pacjent jest na ostatnim miejscu - pacjenta należy postraszyć i zapisać na wizyty (max 5-minutowe) najlepiej co tydzień. Po wizytach u niej potrzebny był mi psycholog, a po dalszych badaniach (trafiłem do onkologa) okazało się, że moje znamiona są zupełnie bezpieczne, a dysplastyczne znamiona rzadko są wyjściem dla czerniaka i ma je bardzo wielu ludzi (oraz bardzo niewielu się bada).

bardzo NIE polecam!!!!tragiczny lekarz, nie obejrzala moich znamion i stwierdzila ze jes ok i wziela kase, czegos tak bezczelnego to jeszcze nie widzialam,kazdemu odradzam wizyte u tej lekarki.

Pani doktor Iwona Pniewska jest bardzo dobrym dermatologiem! I to nie tylko moje zdanie, ale tez dwoch kolezanek, ktore sie u niej lecza, a wlasciwie upiekszaja ;) Sympatyczna, kompetentna i rzeczowa. Dokladnie zbadala mi wszystkie znamiona w komputerowym dermoskopie i dostalam nawet zdjecia na plycie. Fajnie, bo mozna za kilka lat porownac czy cos sie zmienilo. Nie czekalam dlugo na wizyte. Cena taka sama jak u innych specjalistow, ale wyjatkowo polubilam doktor Pniewska i wcale nie wymienie na innego lekarza (a poza tym wygodny dojazd metrem ;)) Ogolnie serdecznie polecam!

SWIETNA KOBIETA, PIĘKNA KLINIKA, DOBRA ATMOSFERA, BRAK CECH NACIAGANIA I CO NAJWAZNIEJSZE- KOMPETENCJA. Mam rodzinny problem znamionowy. W rodzinie mam az 2 przypadki czerniaka. Pani doktor dba, zebym i ja nie dolaczyla do tej grupy... Zrobiono mi fotodokumentacje. Na zawsze juz bedzie wiadomo jakie jest stadium wyjsciowe moich znamion-dostalam plyte CD do domu i moge ja pokazywac innym lekarzom rowniez. n No i OCENCIE SAMI, powiedziala tak: jasne, ze to znamie ktore juz dzisiaj jest atypowe moze usunac tez inny lekarz, ale wolno pani zrezygnowac z lekarza ( z niej), ...

No i OCENCIE SAMI, powiedziala tak: jasne, ze to znamie ktore juz dzisiaj jest atypowe moze usunac tez inny lekarz, ale wolno pani zrezygnowac z lekarza ( z niej), ale nie z metody- musi byc koniecznie wyciete, a nie zamrozone, albo zlaserowane i zbadane histologicznie. Poprzedni lekarz zaproponowal mi zamrozenie wlasnie.... JASNE, ZE WYBRALAM JA! W badaniu wyszlo mi "znamie dysplastyczne". Poczytalam o tym w necie i az mi sie wlosy zjezyly na glowie... Dobrze, ze do niej trafilam.A blizna po tym jest prawie niewidoczna... Polecam. I.

Pani Doktor najpierw spytała na jakim stanowisku pracuje, a później mi cenę zabiegów podała. Nie potrafiła zdiagnozować kaszaka. Nie polecam tego lekarza.

Kiedyś leczyłam sie u Pani Iwony w przychodni rejonowej , po latach udręki z trądzikiem zastosowałam roacutan .Efekty widoczne do dziś. Teraz leczę mojego syna izotekiem w KM na koszykowej , ale nie jestem do końca zadowolona. Zobaczymy jak będzie dalej,jeżeli małozadowolająco do wracam do p. Pniewskiej

Zobaczymy jak będzie dalej,jeżeli małozadowolająco do wracam do p. Pniewskiej

Bardzo dobry lekarz, dobrze diagnozuje, dba o zdrowie pacjenta

Bardzo dobry lekarz, dobrze diagnozuje, dba o zdrowie pacjenta

Pani Doktor jest sympatyczna, ale czasem pacjenta traktuje "lekce"... zbyt dużo pacjentów, umawia wizyty co 15 minut, więc czeka się czasem od chorobci... a jak się już pacjent doczeka t otempo wizyty zapiera dech w piersiach. Ale - żeby oddać sprawiedliwość - za merytorykę: Chapeau baux

Ale - żeby oddać sprawiedliwość - za merytorykę: Chapeau baux

Byłem u doktor Iwony Pniewskiej kilka razy z różnych dermatologiczno-wenerologicznych problemów. Za każdym razem spotkałem się z miłą atmosferą, rzetelną diagnozą i moim zdaniem, patrząc na efekty, poprawnym leczeniem. Jestem pod wrażeniem diagnostyki znamion. Nie wiem co pokazał komputer, ale wyglądało fachowo ;-) choć moim zdaniem to Pani doktor dobrze wiedziała co z tymi znamionami jest jeszcze zanim spojrzała przez maszynkę. To chyba tak trochę dla szpanu... ale przynajmniej czuję się dokładnie przebadany. W razie problemów dermatologicznych proponuję kierować się do Pani doktor

W razie problemów dermatologicznych proponuję kierować się do Pani doktor