Obdarzyła zaufaniem i nie zawiodłam się, wyczerpujące informacje dotyczące trybu postępowania i terminach leczenia. Lekarka kompetentna, cierpliwa. Jestem zadowolona z efektów leczenia, sposobu podejścia do pacjenta. Polecam

Jestem zadowolona z efektów leczenia, sposobu podejścia do pacjenta. Polecam

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, Pani doktor stawia na leczenie, a nie usuwanie, bądź trucie zęba. Cierpliwie tłumaczy przyczyny (w moim wypadku - zapalenia miazgi) i proponuje możliwości uniknięcia tej sytuacji w przyszłości. Jak dla mnie jedynym minusem jest długa kolejka do niej. Na wizytę trzeba się naczekać, ale warto! Ilość pacjentów mówi sama za siebie.

Tragedia, przez cala wizyte na ktora przyszlam z coreczka ktora ma prochnicę nasluchałam sie ze prochnica corki to tylko i wylacznie moja wina i zanim zacznie leczyc dziecku prochnice to ja musze nauczyc sie dziecku porzadniej myc zeby pomimo iz sygnalizowalam ze jest to utrudnione z powodu bolu ktory corka odczuwa ( ta pani doktor zdiagnozowala zapalenie dziasel i twierdzila ze moze ja to faktycznie bolec!!) Wiec jak widac, dziecko musi troche pocierpiec ( nie wiem za jakie grzechy) aby moc byc leczonym przez ta Pania! Zadnej konstruktywnej porady ani rozmowy... Pani doktor w polowie wizyty podziekowala nam i kazala isc do innego specjalisty ktory wczesniej zalecal nam leczenie pod narkoza ( a przyszlam po to do tej pani doktor by posluchac jej opinii w tej sprawie) Na moje upierdliwe pytania jakie leczenie proponuje mimo wszystko uznala ze BOROWANIE ( u 2 -latka!! bez narkozy oczywiscie, ciekawe czy ze znieczuleniem.....) Na koniec dodam, ze coreczka miala obiecana nagrode za pokazane ząbki ale obrazona pani doktor szybko o tym zapomniala. Nie polecam absoltunie.

Rewelacyjna, sympatyczna i przemiła osoba. Lekarz kompetentny, konkretny i doświadczony. Jestem wymagającym pacjentem a P.Iwona spełnia moje oczekiwania w 100 %. Drogo ale warto bo fachowo , polecam.

Bardzo droga i bardzo kompetentna, ale za te pieniądze inny stomatolog wyleczy 2 zęby, nie jeden.