lekarz Iwona Ratajczak

Pediatra, Pulmonolog

Pani Doktor jest bardzo miła i sympatyczna. Zdecydowanie polecam w 100%. Ja z synem chodzę na Strzelecką i jestem mega zadowolona. Zresztą panie na rejestracji też są bardzo miłe i uśmiechnięte już dawno nie trafiłam na tak fajną przychodnie. Dziękuje

Dziękuje

Dwie wizyty,dostalam masc ze sterydami na potowki,butle syropu dla alergikow.Moj syn nie ma zadnej alergii,nigdy nie mial bakteryjnego zapalenia skory.

Mój syn choruje na astmę i pani doktor już 16 lat leczy go jako pulmonolog. Przenosimy się za nią z przychodni do przychodni-od Kutrzeby poprzez Miłkowskiego do Zachodniej,gdzie jest kierownikiem przychodni. Mamy dostęp przez nią do poradni specjalistycznej-bez kolejek-do huty albo na strzelecką, gdzie też pracuje. Syn kończy 18 lat i już się martwimy ,gdzie znajdziemy takiego drugiego kompetentnego lekarza.

Bardzo solidna lekarka. Pomaga odnieść naprawdę duże sukcesy w walce z chorobą. Profesjonalnie podchodzi do sprawy. 5+

Bardzo solidna lekarka.
Pomaga odnieść naprawdę duże sukcesy w walce z chorobą.
Profesjonalnie podchodzi do sprawy.

BARDZ DOBRA, UPRZEJMA I KOMPETENTNA LEKARKA.POLECAM!

BARDZ DOBRA, UPRZEJMA I KOMPETENTNA LEKARKA.POLECAM!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kraków"?

Kraków

Centrum Medyczne Liszki

ulica Niska 24a
Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Laryngolog"
ulica Nałkowskiego 1/105
Kraków