dr n. med. Iwona Rogala-Poborska

Dermatolog

Nie polecam. Przyszłam ze zmianą skórną na dolnej powiece. Aby sprawdzić co to za zmiana Pani doktor użyła latarki z telefonu celując mi nią prosto w oczy. Brak narzędzi do profesjonalnego badania. Na koniec stwierdziła że po pomoc powinnam iść do okulisty ale na wizytę kontrolną i tak kazała mi przyjść za 3 miesiące aby sprowadzić czy owa zmiana się nie powiększyła. Wyszłam bez pomocy i rozpoznania owej zmiany. Za wizytę oczywiście musiałam zapłacić.

Leczyła moją teściową. Skierowała ją do szpitala i tam znaleziono wyjście z sytuacji a było naprawdę ciężko. Polecam Panią Dr.

Super specjalista!!!!!!!!!polecam!!!!Pani doktor profesjonalistka na 100%Traciłam nadzieje w koncu trafiłam do niej i Pani doktor mi pomogła

Poszłam na wizytę ze zmianami skórnymi na twarzy. Pani doktor stwierdziła ,że nie potrafi mi pomóc i podała mi adres innej dermatolożki. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że w ogóle mi nie pomogła, wizyta trwała 5 minut i za adres innego lekarza zapłaciłam 100 złotych. Skandal!

Najlepszy dermatolog! Od razu diagnoza i trafne leczenie. Przemiła osoba.

Najlepszy dermatolog! Od razu diagnoza i trafne leczenie. Przemiła osoba.

poznałam panią doktor w szpitalu jedno spotkanie i bardzo niemiłe wrażenie pozostało po tym spotkaniu , co do fachowości jako lekarza nie zdążyłam się przekonać i bardzo trudno mi uwierzyć że jest dobrym , ciepłym i miłym człowiekiem ...

Bardzo ciepła i sympatyczna osoba.Wszystko cierpliwie wyjaśnia,a leczenie przynosi skutek,tylko czasem przepisane leki są za drogie,ale polecam.

przebywałam dwa razy na oddziale gdzie poznałam panią doktor od bardzo dobrej strony - kompetentna, potrafiąca wytłumaczyć wątpliwości, mająca czas i szacunek dla pacjenta; zawsze miła i uśmiechnięta; naprawdę klasa, czym zdecydowanie wyróżnia się wśród wielu "koleżanek"; nawet odwiedzający mnie goście byli pod wrażeniem kiedy np pierwsza mówiła ludziom dzieńdobry na korytarzu; byłam też raz prywatnie (wizyta podajże 85 zł - nie pamiętam już dokładnie) - Pani doktor poznała mnie i "ochrzaniła" że przyszłam prywatnie; mimo ogromnych kolejek i terminów skierowała mnie na kolejną wizytę już do kliniki gdzie otrzymałam fachową pomoc za darmo; naprawdę polecam!

Bardzo kompetentna specjalistka, bardzo cierpliwa i ciepła dla wszystkich pacjentów,wzbudzająca ogromne zaufanie.Prowadziła mnie wtrakcie choroby i była "dostępna" niemalże 24h na dobę. Dodatkowo poprawia leczenie innych "dobrych" dermatologów w szpitalu i gabinecie. Naszczescie!

Bardzo dobra specjalistka. Człowiek bardzo kulturalny - każdego pacjenta traktuje z szacunkiem. Pani doktor posiada ogromną wiedzę medyczną, która wykorzystuje w praktyce. Naprawdę Lekarka godna polecenia! Miła, uprzejma o wspaniałym podejściu do pacjentów