Lekarze Żary

Internista, Kardiolog

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Jestem świeżo po próbie wysiłkowej przeprowadzonej w centrum medyucznym Medix> Doktor Początek jest osobą o wysokiej kulturze osobistej. Jest bardzo uprzejmy, badanie odbyło się w bardzo miłej i luźnej atmosferze. Cała procedura została jasno wyjaśniona, po badaniu otrzymałem klarowną intepretację wyniku. Jestem zbardzo zadowolony z tej wizyty.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Andrzej Jasinowski

Radiolog

NZOZ Na Wyspie
Żary ul.Pszenna
68-200 Żary

Wspaniały człowiek, kulturalny, uprzejmy, sympatyczny. Podczas badania niezwykle dokładny. Odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. Rewelacyjne podejście do pacjenta, cierpliwość i życzliwość bije od Pana Doktora. Z całego serca polecam. !!!!
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Andrzej Cieślak

Kasprzaka 21
68-200 Żary

Profesjonalista! Omawia każdą dostępną metodę leczenia z pacjentka. Specjalista na bardzo wysokim poziomie. Super komunikacja z doktorem zawsze uśmiechnięty i każda wizyta jest satysfakcjonujaca. Polecam doktora całym sercem. Wspaniały człowiek.
Opinia dodana przez: Wioleta

lek. dent. Waldemar Spacjer

Reg- Dent
Myśliwska
68-200 Żary

Chodziłam do niego jako dziecko, gdy przyjmował w "ekonomiku", tak miłego, uprzejmego i przyjaznego dentysty w życiu nie spotkałam, a miałam trochę problemów z zębami, nosiłam aparaty na zębach, odwiedzałam regularnie stomatologów i ortodontów. Nie wiem jaki jest teraz, ale mam nadzieję, ze się nie zmienił. To był cudowny lekarz, przyjazny, pomocny, dowcipny, delikatny, żadne dziecko nie bało się rwania zębów w jego wykonaniu, miły, kulturalny, jako dzieci uwielbialiśmy go. ...
Opinia dodana przez: Hanka

lekarz Zbigniew Borowiec

"PRIMUS" s.c.
Henryka Wieniawskiego 3 B
68-200 Żary

Super opieka medyczna, umiejętności i kompetencje, skoncentrowany na pacjencie,godny polecenie, już miałem okazje polecić moim krewnym
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Jarosław Jakubski

Psychiatra

105 szpital
zary domanskiego 2
66-200 Żary

Bardzo dobry, życzliwy i kompetentny psychiatra. Mimo, że jestem osobą niepełnosprawną na wózku inwalidzkim, on nie patrzy na mnie przez ten pryzmat, lecz potraktował jak normalnego pacjenta któremu trzeba pomóc rozwiązać problem i poukładać psychicznie. Z przyjemnością udam się na wizytę kontrolną w umówionym terminie. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze. Jarosław z Zielonej Góry

dr Henryk Wcisło

Laryngolog

SZPITAL NA WYSPIE
ŻARY
68-200 Żary

Byłam z dzieckiem u tego lekarza i chciałam serdecznie polecić jego osobę. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Ponieważ nie znaliśmy lekarza, była to pierwsza nasza wizyta, miałam obawy, czy dziecko /5 latek/się nie wytraszy (przez telefon zdawkowy). Pan doktor obejrzał dziecko, bardzo trafnie zdiagnozował, uspokoił nas. Okazało się, ze przepisany przez pediatrę tego samego dnia antybiotyk, jest zupełnie zbędny (!!!) i dzięki Panu doktorowi dziecko nie zostało narażone na niepotrzebne podanie silnego ...
Opinia dodana przez: Hanka
Również ja uważam, że to był świetny, młody lekarz, o bardzo dużych zdolnościach i wysokiej kulturze osobistej. Bardzo żałuję, że już nie przyjmuje na miejscu, pewnie miejscowe kliki go zniszczyły. Pierwszy raz spotkałam się z tak miłym, uprzejmym i pomocnym kobiecie lekarzem a do tego najwyższej klasy fachowcem. Byłam u niego 2 razy. Zainteresował się moim problemem, choć były to wizyty publiczne. Bardzo szybko mi pomógł. Jest bezinteresowny, w odróżnieniu ...

lekarz Dagmara Otocka-Kmiecik

105 Szpital Wojskowy
Żary

Wyjatkowa Pani Doktor z zuzpelnie wyjatkowym podejsciem do dzieci jak i doroslych. Moj 5 letni synek do nikogo innego nie da sie zaprosic:-) U mnie natomiast zab ktorzy "inni" wskazali wyrwac , zostal pieknie odbudowany a ze moj wlasny wyglada lepiej niz implant:-) ...kompetentnie i rzeczowo a co najwazniejsze bez naciagania:-)

Anna Owsianicka

Logopeda

Klonowa 23
68-200 Żary

Miła,kompetentna,z odpowiednim podejściem do dzieci i co najważniejsze-skuteczna.Polecam.

lek. dent. Krystyna Błażejewska

Tatrzańska 9
68-200 Żary

super duper pani stomatolog goraco polecam

lekarz Wiesława Sudnik

Dermatolog

Krótka 27/60
68-200 Żary

Serdecznie polecam Panią Wiesławę, lekarz z powołania, cudowne podejście do pacjenta, potrafi sprawić że człowiek całkowicie się odpręży a po 30 min jest 10 lat młodszy i to całkowicie bezboleśnie. Ceny konkurencyjne a preparaty najwyższej jakości, ponadto Pani dermatolog nie" naciąga " proponuje te zabiegi które dają najbardziej widoczne efekty.
Opinia dodana przez: zadowolona
LUDZIE TROCHĘ EMPATII . PAN DALECKI PRZYJMOWAĆ MA NA UL. SZPITALNEJ W ŻARACH , KWATER NR/NR ??? PRZECIEŻ LEKARZ OD KILKU LAT - !!!! NIE ŻYJE !!!!!

lekarz Leszek Pawlak

Androlog, Ginekolog

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Polecam z czystym sumieniem. Uprzejmy i profesjonalne podejście.Lekarzem moim jest od lat i nie mam żadnych zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Gabriela Mazurkiewicz

ulica Spokojna 7/14
68-200 Żary

Bardzo profesjonalnie wykonywanie swoich zadań. Uprzejmie podchodzi do pacjenta. Empatia na wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Michał Kulczycki

105 szpital
zary domanskiego 2
66-200 Żary

Wspaniały fachowiec w swojej profesji Lekarz godny zaufania.Wyniki badań ocenia prawidłowo . Polecam.
Opinia dodana przez: marek

lekarz Zdzisław Ogrodowczyk

Zawiszy Czarnego 12/35
68-200 Żary

Pan doktor operował moją córkę ,polecił mi go inny lekarz którego zapytałam komu powierzył by własne dziecko, myślę że to mówi samo za siebie. Dziękuję Panie doktorze.

lekarz Sabina Szmelter

Sienkiewicza 16
68-200 Żary

jest poprostu super lekarz z prawdziwego zdazenia

lekarz Jerzy Blitek

Partyzantów 4
68-200 Żary

Pan dr Jerzy Blitek. To człowiek z powołaniem. Miałem ogromne szczęście trafić wraz z bratem bliźniakiem właśnie do doktora w latach 90tych na operacje zeza zbieżnego. Dziś prawie po 30 latach wiem, ze pan doktor dokonał cudu. Po zezie nie ma śladu.....a oczka mieliśmy przy samym nosie...to ze właśnie wtedy trafiliśmy na Pana doktora odmieniło później nasze życie pod każdym względem. Każdemu życzę z samego serca trafiać tylko na takich ...
Opinia dodana przez: Jerzy

lek. dent. Dominika Szczygieł

gabinet
Broni Pancernej
68-200 Żary

Lekarz stomatolog najwyższej klasy światowej. Wspaniała kobieta, niezwykle uprzejma. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym
Opinia dodana przez: Józef