Pierwsza wizyta nastolatki u tej pani i totalne zniechęcenie do lekarzy już na długi czas. Opryskliwa, wredna i niemiła kobieta, bez empatii. Dwie wizyty i ani jednego badania, nawet brak podstawowych pytań o dziewictwo czy cokolwiek. Ciągłe odsyłanie i fochy pani "doktor". Zdecydowanie odradzam wizytę u tej pani, która poza czubkiem własnego nosa niewiele widzi

Prosilam o wkladke domaciczna niehormonalna, zapłaciłam za niehormonalna, przez ponad 2 lata czekałam az " organizm" się przyzwyczai.... dziś bylam u normalnego ginekologa dr Wiktor powiedział ze wkladke jaka mam to hormonalna, przez 2 lata znosiłam brak okresu i straszne bóle w oczekiwaniu... zostałam oszukana przez panią dr rubik nie polecam tego lekarza to oszustwo i będę sprawę zwłaszczac dalej bo to podlega karze ostrzegam kobiety przed tą lekarka

Mam 22 lata i miałam przeprowadzony zabieg hynenotomii i labioplastyki. Wszystko odbyło się bardzo komfortowo. Mogę z ręką na sercu powiedziec, że było bezboleśnie, sprawnie i z takimi efektami jakich oczekiwałam. Cieszę się, że po wizytach u 4 innych lekarzy wreszcie trafiłam w dobre ręce. Polecam każdemu kto ma obawy przed zabiegami takiego typu.

Polecam każdemu kto ma obawy przed zabiegami takiego typu.

Użytkownik zarejestrowany

07.09.2019

0,0

Opinia została ukryta do czasu wyjaśnienia

Tutaj się z Panią nie zgodzę! Sama byłam pacjentką Pani doktor i mogę osobiście powiedzieć miałam zabieg i brednią jest że przeprowadza go bez asysty. Przy zabiegu była Pani anestezjolog (przemiła osoba), oraz za poradą Pani doktor przyjechałam z narzeczonym bo po narkozie nie jesteśmy w 100% świadomi tego co się dzieje wokół Nas. Spokojnie mnie wybudzały dały czas na przystosowanie się i pomogły wstać i ubrać się. Jeżeli o zabiegi chodzi jestem zadowolona, z badań także za każdym razem gdy byłam w pierwszej ciąży oraz w tej pozamacicznej pomogła ...

Jeżeli o zabiegi chodzi jestem zadowolona, z badań także za każdym razem gdy byłam w pierwszej ciąży oraz w tej pozamacicznej pomogła i wytłumaczyła co się dzieje. Co prawda już w szpitalu gdzie dostałam skierowanie (nieszczęsny szpital Mickiewicza) miałam wrażenie że nie miała czasu widziałam ją raz i tyle. Ale nie mam o to pretensji każdy musi zadbać o wszystkich nie byłam jedyna na oddziale;) Za to od innych lekarzy dało się odczuć "prywate".
Ogólne moje spostrzeżenie jest takie że Panie chyba oczekują masażu nie wizyty u ginekologa skoro nie pasuje im jakość badania Pani doktor. Nie zapominajmy że dobre badanie nie jest przyjemne ani nie będzie skutkowało dobrą oceną choroby bądź przypadłości.
Więc proszę Was abyście nie podejmowały na forum publicznym opinii po jednej wizycie.

Jestem pacjentką Pani Doktor od kilkunastu lat. Prowadziła moje dwie ciąże.Jestem bardzo zadowolona Polecam

Jestem młodą dziewczyną. Moja pierwsza wizyta u innej pani ginekolog skończyła się godzinnym płaczem po powrocie do domu. Długo nie mogłam zebrać się z ponowną wizytą u jakiegokolwiek ginekologa,dopóki nie zaczęłam miewać problemów z nieregularną miesiączką. Przełamałam się i poszłam na pierwszą wizytę u Pani Doktor Rubik. Cóż mogę powiedzieć-wspaniała kobieta! Przepisała mi tabletki na 3 miesiące i po przyjęciu ich już rok 8 miesięcy mam regularny okres. Kiedy leżałam w szpitalu,gdyż czekała mnie operacja,towarzyszyła mi zarówno przed jak i po operacji. Po wyjściu ze szpitala,udawałam się do Niej na wizyty kontrolne. Zawsze poświęcała mi dużo czasu,dodawałą otuchy. Czułam się jakbym rozmawiała z kimś kto jest mi naprawdę bliski,kto mnie rozumie w 100%. To wspaniałe,że lekarz potrafi tak podejść do pacjenta jednocześnie spełniając się przy tym zawodowo!

Byłam u Pani doktor zarówno w prywatnym gabinecie jak i w przychodni, muszę przyznać ze to jedyny lekarz jakiego znam, który zachowuje się w obu miejscach wobec pacjenta tak samo. Z innymi, cóż .. bez komentarza, tylko kasa się liczy. Profesjonalnie, ciepło i miło co ważne szczególnie u ginekologa. Wyleczyła mnie szybko i bez komplikacji podczas gdy inni ginekolodzy zalecali metody inwazyjne ona próbowała tak żeby mnie nie zaszkodzić. Zajmuje się pacjentem jako osobą a nie kupą mięsa która przynosi pieniądze. Bardzo wszystkim polecam.

Wspaniały człowiek,wspaniały lekarz.Poznałam Panią Doktor 2,5 roku temu i chodzę do niej po dziś dzień na badania kontrolne.Miła,delikatna i znająca się na rzeczy kobieta.Nie stwarza atmosfery pacjent-lekarz,ale tłumaczy wszystko zrozumiale,przystępnie.Poświęca swoim pacjentom tyle czasu,ile potrzebują.W nagłych przypadkach dostępna pod telefonem.Koszt wizyty w zupełności usprawiedliwiony.Polecam!

polecam ją dobry fahowiec. Uprzejma miłą , licząca się z pacjentem

polecam ją dobry fahowiec. Uprzejma miłą , licząca się z pacjentem