lekarz Iwona Ryniewicz-Zander

Onkolog

2,7
2,9
2,9

Bardzo dziekuje Pani doktor za serce,ogromna empatie,profesjonalizm i czas jaki poswieca Pani mojej ciezko chorej 89 letniej mamie.Zawsze Pani ma czas zeby porozmawiać, wyjaśnić przebieg choroby i tak po ludzku dodać otuchy.Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc.

Bardzo nieuprzejma, arogancka kobieta. Nie daje dojść do słowa przy czym patrzy na ludzi z góry. Dawno nie spotkałam się z takim zachowaniem u lekarza. Tej Pani brakuje kultury i empatii. Całkowicie minęła się z powołaniem, współczuję wszystkim Pacjentom, ktorzy doświadczyli prostackiego zachowania doktor Zander.

Nieludzka osoba, ludzi ciężko chorych traktuje jak zło konieczne. Doprowadza do tego, że chorzy nie maja siły walki. Zero uprzejmości!!! Jak można być takim człowiekiem, już nie wspomnę, że nie udzieliła żadnych ważnych informacji wręcz wyśmiewając mojego ojca. Współczuje wszystkim pacjentom tej pani

Zawiodłam się na tej kobiecie. Bardzo. Jestem 3 lata po chorobie. Mam źle wyniki A Ona nic na to nie moze poradzić. Co z niej za lekarz??!! To gdzie mam się zgłosić???

bardzo mila pani, wyjasnila mi wszystko dokladnie i precyzyjnie. naprawde swietna, dzieki niej wiem co mam zrobic i do jakiej kliniki sie zglosic. dziekuje ze jeszcze takie osoby sa.

Pani Doktor jest zdecydowanie nie kompetentną osobą, nie powinna w ogóle leczyć ludzi, ponieważ sie widocznie na tym nie zna. Moj wujek był ciężko chory, i wykryto u niego raka złośliwego, Pani doktor zamiast położyc go do siebie na oddział to zliciła badania na które nie wspomne trzeba czekać miesiącami, po pół roku choroba powróciła i wujek musiał przechodzić kolejną poważna i bolesną operacje. Ludzie jeśli wam życie miłe to nie chodzcie do niej bo to po prostu widać tylko kumpelstwo i kolesiostwo się liczy, bo dla swoich ludzi pewnie miejsce by znalazła:/ Żenada.

Chamska, bezczelna zadufana w sobie a przeciez ma doczynienia z osobami ciezko chorymi!W przypadku mojego taty podano leki nawzajem sie wykluczajce; gdzie kontorla pani doktor???Nigdy nie zetknelam sie z tak pskudna baba.Krowy leczyc nie ludzi!

Wspaniały lekarz.Stosuje nowoczesne techniki medyczne. Pani doktor wiedza jest na światowym poziomie. Jak najbardziej polecam wizytę u Niej! Emilia G.

Wspaniały lekarz.Stosuje nowoczesne techniki medyczne.
Pani doktor wiedza jest na światowym poziomie.
Jak najbardziej polecam wizytę u Niej!
Emilia G.

Trudno wymagać cierpliwości i uwagi od pani doktor, skoro w przeciągu 5 godzin przyjmuje ponad 50 zarejestrowanych pacjentów, a w między czasie dochodzą pacjenci z oddziału onkologii. Jak wchodzę do niej gdzieś z 40 numerkiem, to ona już nic nie widzi ani nie słyszy i gubi się we wszystkim, bo jest bardzo zmęczona. Na pewno jest dobrym i znanym lekarzem, ale proszę Państwa, to co się robi z nami-pacjentami woła o pomstwę do nieba, bo jak można zająć się uczciwie chorym człowiekiem w tak krótkim czasie? Dlaczego rejestruje się tyle osób do jednego lekarza? Mówi się o profilaktyce chorych na chorobę nowotworową i to tak ma wyglądać! Zapraszam panią minister zdrowia - panią Kopacz do poradni onkologicznej do Elbląga. Może ona pomoże tutejszym lekarzom?

Pani doktor jest osoba bardzo nieprzyjemną. Zbywa osoby przychodzące po poradę, w dodatku jest chamska i bezczelna. Rozmawiając z drugą osobą nie patrzy jej w oczy, nie szanuje osoby z którą rozmawia. Jestem oburzona jej podejściem. Stanowisko ordynatora zobowiązuje do czegoś. Styczność z Panią doktor pozwala mi stwierdzić, że niestety nie jest Ona lekarzem z powołania.To w jaki sposób traktuje ludzi jest bardzo przykre.