dr n. med. Iwona Śliwonik-Johansen

Ortodonta, Protetyk, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Na początku tygodnia poprosiłem telefonicznie o wizytę. Pani podała wolny termin czwartek godzina 14-16. Ok. Zostałem umówiony na 14. Rano w czwartek otrzymałem przypomnienie na sms że mam wizytę. Jestem o 1350. Pani informuje mnie że mam czekać ile nie wiem. O 1425 muszę zrezygnować bo mam umówioną inną sprawę nie mniej ważną. Pani doktor rozmawiała z pacjentem , druga pani nie mogla powiedzieć ile będę jeszcze czekał. Tego samego dnia poprosiłem telefonicznie o następną wizytę na piątek lub sobotę-firma w te dni nie pracuje. Najbliższy termin to poniedziałek. W poniedzialek proszę państwa to będę w Belgi pracował na to żeby państwu zapłacić za dokończenie już rozpoczętego zęba. Długo leczę się u państwa i wiele ząbków mi wyleczyliście i mam nadzieję że za miesiąc dokończę to leczenie i już mnie nie zobaczycie. Nie polecam tej firmy

Po doświadczeniach z dentystami na wyspach znalazłem czas aby odwiedzić Polskę i ratować zęby które mi jeszcze zostały. Jak poprzednim razem wszystko szybko i bezboleśnie. Będę miał spokój na kolejne kilka lat.

Wszczepienie implantów mniej bolało niż usuwanie zębów. Po mimo mojego wyjazdu na 2 dzień nie było żadnych dolegliwości, zagoiło się idealnie. Po powrocie do kraju już tylko korony. Efekt końcowy zwalił mnie z nóg, zęby wyglądają jakbym nigdy ich nie stracił.

Chociaż leczenie trwało długo to spełniło moje oczekiwania. Polecam wszystkim zainteresowanym. Dziękuje Pani doktor i pozdrawiam Halina

Dziękuje Pani doktor i pozdrawiam
Halina

Bardzo mile zaskoczyła mnie cena za pląbe, a także jakość usługi.

Bardzo mile zaskoczyła mnie cena za pląbe, a także jakość usługi.