lekarz Iwona Stadnicka

Neurolog

Bardzo nieprzyjemna, pracę swoją wykonuję za karę, nie wiadomo jak sie odezwać by człowieka nie zjechała.. nie polecam.. odechciewa sie wizyt w szpitalu po czymś takim..

Zero kompetencji i podejścia do pacjenta. Nie polecam. Unikać z daleka. Wykonuje pracę jak za karę.

nie ma podejscia do pacjenta po spojzeniu wydaje opinie ,brak kompetencji i niemiła , mysli ze wszystkie rozumy pozjadała .

Nie polecam nikomu, położyła moją mame w szpitalu na miesiąc robiąc jej nie potrzebne badania. Nie umiała wykryć choroby....miażdżycy w głowie a leczyła przez pół roku na miascenie!!!! czyli zanik mięśni!!!! masakra!! nie polecam

Pani doktor bardzo miła wysłucha pacjenta zaczyna od skierowanie na porządne badania,potem dopiero diagnoza.Pomogła mi bardzo polecam każdemu.Iwona G

Sosnowiec ma szczęście, mając takiego ordynatora neurologii.

Sosnowiec ma szczęście, mając takiego ordynatora neurologii.

Pani doktor Stadnicka to wzorzec cnót lekarskich. Rzeczowa, kompetentna a przy tym miła i sympatyczna dla pacjentów. Daj nam Panie Boże tylko takich medyków !!!

Pani Doktór Ordynator Iwona Stadnicka jest nieocenionym diagnostą. Preferuje, i za to ją cenię, zintegrowane metody diagnostyki. Ocenę jednostki chorobowej, terapię leczenia i profilaktykę zapobiegania nawrotom choroby ustala po dokładnym zdiagnozowaniu przyczyn objawów. "Trafia celnie w silny ból".Panią doktór darzę bezgranicznym zaufaniem. Zawsze do niej wracam.Wdzięczna pacjentka. A.T.

Pani doktor uratowała mojego ojca przed kalectwem. Ponieważ był to ciężki, rzadko spotykany przypadek poświęciła mu wiele czasu. Zawsze miała czas, wiele cierpliwości i zrozumienia aby wyjaśnić nam etapy leczenia. Sama aktualnie wybieram sie do Pani doktor z własnym problemem. Myślę że można jej zaufać.

Sama aktualnie wybieram sie do Pani doktor z własnym problemem.
Myślę że można jej zaufać.

bardzo sypatyczna i imila pani doktor jestem jej wdzieczna za wyleczenia mojej mamy bardzo pomogla kiedys mojemu mezowi gdy wymagal pomocy