Jestem doświadczonym lekarzem medycyny. Posiadam I i II stopień specjalizacji z dermatologii i wenerologii oraz członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Specjalizuję się w dermatologii, dermatologii estetycznej i wideodermatoskopowym badaniu znamion. Jako dermatolog z wieloletnim doświadczeniem wiem jak ważna jest wiedza i umiejętność z tego powodu bezustannie doskonalę swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach i warsztatach. W zabiegach medycyny estetycznej stosuję tylko najlepsze preparaty i najnowocześniejsze urządzenia medyczne. Jako nieliczni w kraju w gabinecie służymy badaniami unikalnymi aparatami, takimi jak wideodermatoskop z opcją mapowania znamion całego ciała - umawiając się na wizytę dotyczącą badań znamion proszę o zaznaczenie tego w uwagach podczas rezerwacji terminu. Do dyspozycji pacjentów mamy lasery CO2, frakcyjny, VPL RF, urządzenie do krioterapii, automat do diagnozowania stanu skóry Adonia, dermatoskop z kamerą HD zapewniający badanie znamion, lancetron. Jako jedyni w Poznaniu i Wielkopolsce oferujemy też skuteczną i co najważniejsze o zminimalizowanej odczuwalności depilację najnowszym laserem diodowym. Zapraszam do gabinetu Mediwa Clinic na badania z zakresu dermatologii, zabiegi medycyny estetycznej, badanie znamion, badanie trichoskopowe dedykowanym skanerem HD i leczenie problemów z wypadaniem włosów oraz medyczną depilację. Zapraszam na nasze strony internetowe gabinetów

Przyszłam do dr Iwony z problemem obrzęku oka, z którym borykałam się od ponad 2 lat. Byłam u wielu lekarzy, kosmetologów.., wydałam dużo pieniędzy. Czułam się zwyczajnie źle..Dopiero p. dr Iwona uporała się z moim problemem. Jestem jej za to bardzo wdzięczna!! Znowu z uśmiechem spoglądam w lustro☺Przy okazji poprosiłam o stymulator profhilo. Dla mnie wspaniały, naturalny i dający znaczące efekty zabieg. Ze świecą szukać takich lekarzy jak p. dr Iwona. Dobry, empatyczny, po prostu kochany człowiek😌i oczywiście znakomity fachowiec! Polecam w 100%!

polecam! Długi czas męczyłam się z trądzikiem. Przez lata byłam u kilku specjalistów próbując różnych sposobów leczenia - jednak problem wciąż wracał. Dzięki Pani Iwonie od ponad roku cieszę się piękną cerą i spełniło jedno z moich marzeń - mogę bez wstydu wyjść bez makijażu i czuć się pięknie. Nie spotkałam się z innym lekarzem, który tak słucha pacjenta i wychodzi naprzeciw trudnościom. Czułam zawsze, że Pani Iwona działa dla mnie, a nie swojego zysku. Pomagała odpowiednio dobrać pielęgnację i służyła poradą. Minął rok od ostatniej wizyty, a ja wciąż cieszę się efektami i uzyskaną wiedzą.

Czekałam z wystawieniem negatywnej opinii ale jestem ponad miesiąc po nieszczęsnej konsultacji dermatologicznej. Pani Stajkowska przepisuje bardzo silne leki bez żadnego uzasadnienia. Moja cera jest w tragicznym stanie po zastosowaniu EPIDO FORTE. Nie miałam skóry trądzikowej, jedynie pare grudek na twarzy i zapchane pory. Następnie dostałam niezwykle silny antybiotyk. Teraz jestem wysypana bolesnym trądzikiem. Dałoby się uniknąć tej sytuacji gdyby Pani przepisała łagodniejszy lek i zastosowała inna metodę leczenia. Czuję się teraz oszpecona, będę miała blizny i ślady po trądziku...

Pani Stajkowska przepisuje bardzo silne leki bez żadnego uzasadnienia.

Czuję się teraz oszpecona, będę miała blizny i ślady po trądziku...

Właśnie dzisiaj byłam na zabiegu odmładzającym u dr Iwony Stajkowskiej.Była to moja n-ta wizyta. Dr Stajkowska jest osobą - jako człowiek bardzo miła , sympatyczna , uprzejma , jako lekarz - doskonały fachowiec.Za każdym razem wyczuwam przyjażn i sympatię.A co najważniejsze wychodzę z gabinetu odmłodzona i zadowolona.Tak bardzo boję się ukłucia , tutaj nie odczuwam bólu.i to nie tylko o znieczulenie chodzi.To ręka doskonałego fachowca sprawia ,ze ból , to żaden ból.POLECAM Gabinet dr Stajkowskiej z cała obsługą i Mamą , która służy radą i pomocą , bo to emerytowana ...

Dr Stajkowska jest osobą - jako człowiek bardzo miła , sympatyczna , uprzejma , jako lekarz - doskonały fachowiec.Za każdym razem wyczuwam przyjażn i sympatię.A co najważniejsze wychodzę z gabinetu odmłodzona i zadowolona.Tak bardzo boję się ukłucia , tutaj nie odczuwam bólu.i to nie tylko o znieczulenie chodzi.To ręka doskonałego fachowca sprawia ,ze ból , to żaden ból.POLECAM Gabinet dr Stajkowskiej z cała obsługą i Mamą , która służy radą i pomocą , bo to emerytowana pielęgniarka , a więc odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Gabinet błyszczy czystością i sprzętem najwyższej jakości.Życzę Pani dr , Mamie i całemu personelowi Spokojnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.
Moja następna wizyta tylko u dr Stajkowskiej za pół roku.Serdecznie pozdrawiam

Pani Doktor jest najlepszym lekarzem u jakiego byłam kiedykolwiek. Ma bardzo kompleksowe podejście do Pacjenta i umie słuchać. W przeciwieństwie do innych lekarzy u których byłam nie forsuje na siłę "modnych" zabiegów ale kieruje się dobrem pacjenta i estetyką jego wyglądu. Polecam Wszystkim kobietą które podobnie jak ja chcą cofnąć wskazówki zegara na swojej twarzy o 10 lat :) Dziękuję Pani Doktor

Dziękuję Pani Doktor

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u p. doktor Stajkowskiej. Jest skrupulatna, profesjonalna,niezwykle uprzejma i perfekcyjna. Dokładnie tłumaczy na czym polegają zabiegi. Wstrzykuje mi botoks, kw.hialuronowy,poddałam się zabiegowi Sculptra, efekty są fenomenalne. Dzięki pani doktor czuję się,a przede wszystkim wyglądam młodziej. Zgadzam się z poprzednią opinią,że pani Stajkowska to wirtuoz dermatologii estetycznej.

Pani Doktor Stajkowska to wirtuoz medycyny estetycznej. Mezoterapia w Jej wydaniu jest nie tylko skuteczna, ale i bezbolesna. Profesjonalizm, miła atmosfera oraz indywidualne podejście do pacjenta to standardy, z jakimi możemy spotkać się w gabinecie Pani Doktor. Wszystko to sprawia, że zabiegi tam wykonywane powinny na stałe wpisać się w grafik kobiet, które chcą zadbać o swój młody wygląd i dobre samopoczucie. Gorąco polecam.

Jestem pacjentką Pani doktor Stajkowskiej od wielu lat,za każdym razem wychodzę z gabinetu bardzo zadolowona. Pani doktor sprawdziła się zarówno gdy miałam problem z atopowym zapaleniem skóry a także spełniła moje marzenie o wydatnych,kształtnych ustach oraz gładkiej,nawilżonej cerze.Chodzę do Pani doktor regularnie bo to najlepsza inwestycja w skórę,a Pani doktor to najlepsza specjalistka w dziedzinie dermatologii.Polecam wszystkim Paniom i nie tylko :)

Jestem pacjentką pani dr Stajkowskiej od kilku lat.Korzystam z zabiegów dermatologii estetycznej i śmiem twierdzić, że Pani Dr jest mistrzem w swym fachu. Profesjonalne, rzetelne podejście do pacjenta stawia na 1 miejscu, jest przy tym miła i uprzejma, czuję się "w rękach" Pani Dr bezpiecznie, a sądzę,że to niezwykle istotne. Polecam serdecznie.

Polecam każdemu z problemami związanymi z trądzikiem. Pozbyłem się go definitywnie. Jedyny skuteczny lekarz. Teraz redukuje blizny laserem. Kompleksowo, profesjonalnie, sympatycznie.