lekarz Iwona Stęchły

Pani doktor to odpowiednia osoba na tym miejscu..szkoda że wszyscy lekarze nie mają takie podjęcia do pacjenta. Byliśmy z rocznym synkiem. Pani dr przeprowadziła badanie w bardzo miłej atmosferze, wszystko wyjaśniła i dała plan działania. Gorąco polecam konsultacje z takim fachowcem!

Bardzo fajna lekarka.świetne podejście do dzieci.badania u 4 latkow przeprowadzane profesjonalnie, spokojnie, rzetelnie i do tego ciekawie dla nich.Dzieci po wizycie zachwycone.A co najważniejsze, spokojnie i klarownie wytłumaczono wszystko nam rodzicom. Polecam wszystkim co przezywszy chaos na Ceglanej w Katowicach szukają dobrego dziecięcego okulisty .

Bardzo dobry specjalista z rewelacyjnym podejściem do dzieci. Polecam każdemu, do tego ma nieograniczone pokłady cierpliwości. Lekarz na 5+

Dr Iwona Stęchły to najwspanialszy ,wyrozumiały dla małych pociech lekarz . Polecam ... Dziecko pod opieka dr Stechły czuje sie bezpiecznie , ma niesamowite wyczucie ,. jej wrazliwosc jest niedoceniona. Pozdrawiam Pania iwonke. i dziekujemy za opieke .

Pani Doktor to miła, kompetentna mająca cudowne podejście do dzieci specjalistka, pełny wywiad, wyczerpujące odpowiedzi na pytania a przede wszystkim czas poświęcony pacjentowi nie jest odliczany z zegarkiem w ręku POLECAM w 100%

Pani Doktor jest niesamowita! Niezwykle uprzejma i dokładna. Poświęca pacjentowi bardzo dużo uwagi i czasu. Dawno nie spotkałam lekarza, który ma takie podejście do pacjenta, jak Pani Doktor. Szukałam takiego lekarza okulisty jak Ona!

Rewelacyjna lekarka!!! Zdecydowanie ulubiona Pani doktor mojej córci. Podpisuje się rękami i nogami pod wszystkimi pozytywnymi komentarzami na temat Pani Iwony.

potwierdzam pozytywne wypowiedzi o pani doktor, przebywałam w szpitalu w Chorzowie przy truchana, pani dr była lekarzem prowadzącym dla moich dzieci: przemiła, sympatyczna, kompetentna, ma podejście do dzieci i potrafi uspokoić zdenerwowanych roziców. Lekarz ANIOŁ - dziękujemy

Lekarz z aniołem na ramieniu. I tylko szkoda, że pani doktor nie praktykuje prywatnie...

Zdecydowanie polecam Panią doktor. Leczyła mnie przez długi czas i zawsze podchodzi do pacjenta z dużym zaangażowaniem, życzliwością i zrozumieniem.