lekarz Iwona Stęchły

Okulista

Bardzo fajna lekarka.świetne podejście do dzieci.badania u 4 latkow przeprowadzane profesjonalnie, spokojnie, rzetelnie i do tego ciekawie dla nich.Dzieci po wizycie zachwycone.A co najważniejsze, spokojnie i klarownie wytłumaczono wszystko nam rodzicom. Polecam wszystkim co przezywszy chaos na Ceglanej w Katowicach szukają dobrego dziecięcego okulisty .

Bardzo dobry specjalista z rewelacyjnym podejściem do dzieci. Polecam każdemu, do tego ma nieograniczone pokłady cierpliwości. Lekarz na 5+

Dr Iwona Stęchły to najwspanialszy ,wyrozumiały dla małych pociech lekarz . Polecam ... Dziecko pod opieka dr Stechły czuje sie bezpiecznie , ma niesamowite wyczucie ,. jej wrazliwosc jest niedoceniona. Pozdrawiam Pania iwonke. i dziekujemy za opieke .

Pani Doktor to miła, kompetentna mająca cudowne podejście do dzieci specjalistka, pełny wywiad, wyczerpujące odpowiedzi na pytania a przede wszystkim czas poświęcony pacjentowi nie jest odliczany z zegarkiem w ręku POLECAM w 100%

Pani Doktor jest niesamowita! Niezwykle uprzejma i dokładna. Poświęca pacjentowi bardzo dużo uwagi i czasu. Dawno nie spotkałam lekarza, który ma takie podejście do pacjenta, jak Pani Doktor. Szukałam takiego lekarza okulisty jak Ona!

Wciąż poszukujesz "Okulista Bytom"?

Szpital okulistyczny Optomed w Chorzowie

żżeromskiego
szpital
żżeromskiego
Bytom
Gabinet stomatologiczny "DENTAL - WIT"
11 Listopada 16
42-500 Będzin