Iwona Stefaniak

Położna

Rodziłam z Iwoną w czerwcu 2013 i polecam. Jest super osobą, dzięki niej poród skończył się bez komplikacji. Była dla mnie wsparciem przy porodzie ale także po nim. Cudowna kobieta

Chodziłam na szkołę rodzenia do Iwony co utwierdziło mnie w tym aby rodzić w Pruszkowie właśnie z nią. Jestem zadowolona z decyzji, jej spokój i wiedza pomogły mi w szybkim porodzie siłami natury. Po porodzie Iwona pomogła mi przystawić maleństwo do piersi, na ściągnięciu szwów również była. Jej pomoc i obecność była od początku do końca.

Chodziłam do szkoły rodzenia Iwony i później rodziłam razem z nią moją córkę w Pruszkowie. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie porodu bez niej, dzięki niej i doktor Agnieszce Pawlinie wszystko skończyło się szczęśliwie!

Rodziłam z Panią Iwona na poczatku sierpnia 2012,podjela ze mna probe porodu naturalnego.Robila wszystko zeby sie udalo ale niestety zakonczylo sie cesarka! Bardzo sobie ja chwale i napewno przy drugim dzidzusiu tez skorzystam z jej uslugi!!! Iwona Chojnacka

Rodziłam z Iwonkom porud przebiegł szybko bezbolesnie naprawde polecam Iwona.

Rodziłam z Iwonkom porud przebiegł szybko bezbolesnie naprawde polecam Iwona.