Iwona Szaferska

2,7
2,6

Pani Doktor jest osobą szalenie kompetentną i przemiłą. Zawsze wita mnie z uśmiechem i z uwagą słucha o moich problemach. Pomogła mi bardzo i wiele jej zawdzięczam. Serdecznie polecam!!!

Konkretna kobitka z poczuciem humoru. Jest moim lekarzem od prawie 14 lat i nie mogę nic jej zarzucić.Uratowała mnie przed zabiegiem usunięcia jajnika.Wykluczyła nadżerkę,którą stwierdził inny lekarz.Prowadziła dwie ciąże.Polecam.Zdrowia nie da sie przeliczyć na pieniądze:)

byłam u tej pani juz jakis czas temu ale wizyty nie zapomne do konca zycia.badanie bardzo bolasne. czułam je jeszcze przez kilka dni. okropnie nieczuła kobieta NIE POLECAM! czy jest kompetenta - nie wiem, nie dała sie poznac od tej strony, nie wzbudza zaufania. nie nie i jeszcze raz nie. i jeszcze do tego 150 zł za wizyte, nawet recepty nie dostałam tylko pouczenie.

nie polecam. chodziłyśmy ze znajomą do tej Pani, potwornie bolesne badanie, drożyzna do tego wszystkiego koleżanka trafiła do szpitala, ponieważ pani lekarz postawila zla diagnoze. Ja rowniez wole nie ryzykowac i zmienilam lekarza.

wizyta u tej Pani doktor jest droga- 130 zł za zbadanie + wypisanie recepty. Badanie to jakaś porażka- metodą ręczną, nie ma żadnego sprzętu. Jak na XXI wiek wypadałoby zrobić USG... Chodziłam do tej Pani ale więcej mnie już w swoim gabinecie nie zobaczy.

Zdecydowanie nie polecam. bolesne badanie, niewlasciwa diagnoza

Zdecydowanie nie polecam. bolesne badanie, niewlasciwa diagnoza

Babeczka się zna na tym, co robi. Uratowała mi jajniki,bo w szpitalu z powodu torbieli chcieli mi je wyciąć. Ale samo badanie u niej jest istnym koszmarem. Jakby mogła to by wziernik nogą dopchnęła. Wielokrotnie zdarzało mi się krwawić o jej wizycie z wziernikiem w roi głównej. Jest konkretna, ale w wersal się nie bawi. A ceny ma jakieś z kosmosu- szczególnie za USG. Ja za zrobienie u lekarza w jej gabinecie USG tarczycy i usg piersi i usg jajników zapłaciłam 450 zł! I za każdym razem ceny są inne. Co dla mnie jest absurdem.

Jestem w zagrożonej ciąży, poprosiłam panią doktor o niezależną opinię (miałam wątpliwości co do leczenia u mojej ginekolog prowadzącej). Nie otrzymałam żadnej rady może jedynie poza tą, że mam udać się do LIMu, gdzie mam założoną kartę ciąży! Pani doktor nie słuchała co mówię, zajęta podłączaniem terminala do prądu... Badanie bardzo bolesne, spowodowało u mnie krwawienie. Radzę omijać gabinet dr Szaferskiej szerokim łukiem!

Kobieta wie co robi i zna się na tym doskonale. Potrafi leczyć!

Kobieta wie co robi i zna się na tym doskonale. Potrafi leczyć!

ODRADZAM PROWADZENIE CIĄŻY.LEKARZ NIE ZLECA ODPOWIEDNICH BADAŃ.MOJE DZIECKO CIERPI PRZEZ TEGO LEKARZA.