dr n. med. Iwona Tomaszewskadr n. med. Iwona Tomaszewska - zdjęcie profilowezdjęcie #1

dr n. med. Iwona Tomaszewska

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie, gdzie w 2008 roku uzyskała tytuł lekarza dentysty. W 2015 roku po obronie z wyróżnieniem pracy doktorskiej na temat „Analizy topografii podniebienia twardego w populacji polskiej, ze szczególnym uwzględnieniem kanału i otworu podniebiennego większego” uzyskała stopień doktora nauk medycznych w dziedzinie stomatologii.

Przedstawicielka nowoczesnej i innowacyjnej myśli stomatologicznej - wykonywane procedury realizuje z...

Bardzo dobry specjalista. U Pani dr leczyłam kanałowo zęba, który nadawał się już jedynie do usunięcia - oczywiście z wzorowym wynikiem. Serdecznie polecam!

Cieszę się, że polecono mi Panią doktor. Wie o czym mówi i co robi. Wizyta przebiegła szybko i bezboleśnie. POLECAM

Fachowy lekarz, godny polecenia. Pani Doktor mówi pacjentowi co robi, tłumaczy wykonywane procedury. Ma się poczucie, że trafiło się w dobre ręce. Serdecznie polecam!

Nie poznałam jeszcze tak miłej, profesjonalnej i dokładnej Pani Doktor. Przed wizytą przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad, a podczas zabiegu jest bardzo delikatna. Super!

Pani doktor Iwona Tomaszewska to najlepszy specjalista! Ma świetne podejście do pacjenta, jest delikatna a zarazem bardzo precyzyjna. POLECAM!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
ul. Lelewela Borelowskiego 13