lekarz Iwona Udzik

Nie polecam! Pani doktor nie obchodzi zdrowie ciężarnej kobiety.. popelnia błędy, ktore naprawiają później inne lekarzy, jest nieuważna. Prowadziła moją ciążę, ale kiedy byłam przez 3 dni w szpitalu to ani razu nie spojrzała w moją strone... a gdzie tam zapytać jak sie czuje.. nie przeznaczyła niezbędnych leków ponieważ nie uważnie spojrzała na wyniki.. dopiero jakiś czas później inny lekarz to zauważył.

Pani doktor jest bardzo dokładna,ona jedna wyjaśnila mi i zmobilizowala do dalszego leczenia.Bardzo dziekuję.

Pani doktor jest bardzo dokładna,ona jedna wyjaśnila mi i zmobilizowala do
dalszego leczenia.Bardzo dziekuję.

Polecam. Pani Doktor kompetentna, rzeczowa co dawało mi poczucie zaufania i bezpieczeństwa w czasie ciąży. Do tego jeszcze z poczuciem humoru. Nie różnicuje wizyt prywatnych i tych w publicznym ośrodku.

Poprostu Swietna Babka, ktora pomoze ci w sprawasz intymnych a takze w prowadzeniu ciazy ze szczegolna doskonaloscia.Jesli masz jakies pytania do niej poprostu zapytac na wszystko odpowie :) POLECAM

Wspaniała Pani Doktor!!! Poznałam Ją w szpitalu-pierwsza moja ciąża i poronienie. Zachowała się w fantastyczny sposób, ludzki... Wcześniej byłam pod opieką innej ginekolog z renomowanego poznańskiego szpitala - bez porównania. Pani Doktor Udzik prowadzi teraz moją drugą ciążę, o którą walczy razem ze mną od początku :) ponieważ też były problemy. Świetny kontakt, miła atmosfera w czasie wizyty - nie patrzy na zegarek :) Ta Pani Doktor to taki Anioł bez skrzydeł !!! Darzę Ją pełnym zaufaniem. Naprawdę polecam!!!!!!

Ja spotkałam Panią Doktor w szpitalu, odbierała mój poród. Jest świetnym lekarzem, jej podejście do pacjentki bardzo pomaga w tych trudnych chwilach, zwłaszcza kiedy jest to pierwszy poród. Cieszę się bardzo, że ją poznałam. Polecam wszystkim.

SUPER LEKARZ z prawdziwego zdarzenia.Jest również lekarzem rodzinnym całej mojej rodziny.Podchodzi szczegółowo i zdecydowanie do wszystkich objawów chorobowych.Błyskawicznie podejmuje decycję co do dalszego leczenia ze skierowaniem do specjalistów włacznie.Niejednokrotnie "ratowała" trafnymi decyzjami członków mojej rodziny.Do tego przesympatyczna,ciepła aczkolwiek energiczna osoba.SERDECZNIE POLECAM!!!!!!!!!! Małgorzata i Konrad Kołaccy

Małgorzata i Konrad Kołaccy

Serdecznie polecam-taki włąsnie powienien być lekarz domowy , do tego ginekolog!!!!!!!