lekarz Iwona Witkowska-Gęsicka

Neurolog dziecięcy

Bardzo nieprzyjemna i niekompetentna Pani doktor. Z całego serca nie polecam!!! Nie słucha co się do niej mówi. Ma problem z wystawieniem prostego zaświadczenia. Jest opryskliwa. Nie spotkałam się z żadną uprzejmością z jej strony. W ogóle nie ma podejścia do dzieci. Miała pretensje, że córka nie chce się rozebrać sama, bo niby już powinna, a nadmienię, że trafiliśmy do niej z uwagi na lęki przed obcymi czyli jest to wytłumaczalne. Jak córce pomogłam przygotować się do badania to fuknęła na mnie, że ona miała sama się rozebrać i nie powinnam ingerować. Po zbadaniu zaczęła córce wmuszać naklejkę i nie przestała nawet jak jej mówiłam, że córka nic nie bierze od obcych. W ostateczności wcisnęła jej tą naklejkę, a jak córka zrzuciła ją na podłogę, to wystawiła skierowanie do psychiatryka. I jeszcze dodała, że mnie też tam nauczą jak radzić sobie z dzieckiem, bo widać, że ja tego nie potrafię. MASAKRA !!!!! Byłyśmy Na wizycie z NFZ. Być może znaczenie ma to, że za pieniądze traktuje się pacjentów lepiej.

Brak umiejętności nawiązania kontaktu z dzieckiem... mówisz jedno -notuje się zupełnie co innego...badania przeprowadzone powierzchownie.w wyniku diagnoza z kosmosu.strata czasu

Bardzo nieprzyjemna i niekompetentna pani, byłam z synem na wizycie prywatnie i na NFZ, dwie skrajne osobowości, jeśli znależy pani doktor tylko na pieniądzach to niech przestanie przyjmować w szpitalu dla dzieci na NFZ bo kompletnie się do tego nie nadaje. Opieprzyła mnie że dziecko nie potrafi się samo rozebrać. Będąc pierwszy raz w obcym miejscu przy obcej pani też na miejscu mojego dziecka bym się nie rozebrała. A poza tym gdzie się nosi maseczki i połowy rzeczy nie słychać i nie widać twarzy trzeba być bardziej wyrozumiały będąc lekarzem. Kompletnie nie polecam, krzyczy na mamę jak się jej nie słyszy i nie rozumie co mówi.

Bardzo przemiła pani doktor do mojego wcześniaka 29 tydz. podeszła naprawdę z sercem , wszystko tłumaczyła sprawdzała postępy rehabilitacji i znowu tłumaczyła kierowała na dalsze terapie. Nie traciliśmy czasu na wybieranie terapii metodą chybił trafił tylko wszystko w danym okresie rozwojowym dziecka to co potrzebował. Do pani doktor jeździmy już tylko na kontrole. Ja osobiście polecam.

Bardzo dobry lekarz godny polecenia moim zdaniem najlepszy bardzo miła Pani Doktor wyrozumiała i bardzo pomocna bardzo pomogla mojemu synowi od pierwszej wizyty

Nie kompetentna pani................................................................................................................................................................................. !

Nie polecam !! , strasznie nie miła pani , wmawia coś co nie jest prawdą i upiera sie że tak sie jej powiedziało , do strasznie 'zimna' przyczepia sie do wszystkiego.

Bardzo dobry lekarz, a do tego ciepła osoba, według mnie cudowna kobieta, wpaniały lekarz, skrupulatna i przesympatyczna, wzbudza ogromne zaufanie u dzieci i rodziców. Podejście profesjonalne, dokładne i dociekliwe. Ma podejście do dzieci, zawsze dokładnie bez pośpiechu bada moje dzieci, udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania. Fantastyczna pod każdym względem! Leczę u Pani Doktor dwoje dzieci od 7 lat z doskonałym skutkiem i w bardzo miłej atmosferze ! :) Jest lekarzem z powołania, poświęca swój czas dzieciaczkom nawet po godzinach, wykorzystuje swoje kontakty dla dobra dziecka, zależy jej na dobrych wynikach leczenia i dobrym funkcjonowaniu dziecka, mali pacjenci to dla niej „prawdziwi ludzie”, a nie kolejny punkt w statystyce NFZ. Bardzo gorąco polecam.

Pani doktor jest nieprzyjemna nie potrafi podejsc do dziecka nie pamieta nic za kazdym razem chorobe trzeba tlumaczyc od poczatku z synem chodziliśmy do niej ze 2 lata upadal nam co chwile tracil rownowage stan jego sie pogarszal a ona kazala obserwowac i nic poza tym dzieki prywatnej wizycie u innego doktora wiemy ze nasze dziecko ma padaczke i nie wiadomo czy bedzie mowil wiec nie polecam takiego lekarza

Bardzo nie miła pani doktor. Nie słuchała mnie ani mamy. Wtrącała się w moje inne choroby i do tego błędnie je oceniała. Na moje przewlekłe bóle głowy trwające od 7 lat kazała mi robić przysiady i spacerować. Torbiel głowy zbagatelizowała twierdząc, że to nie jej profesja. Stwierdziła, że bóle nie są z tym powiązane co okazało się nie prawdą. Ostrzegam przed niekompetencją pani doktor.