Iwona Wodniczak

2,6
2,4
2,2
2,4

Lekarz na jedynkę , nie polecam. Była z dzieckiem na lotniczej, zero podejscia, Pani bezczelna i potraktowała nas z góry, omijajcie szerokim łukiem , nigdy nie polecę tej Pani

Nie polecam!!! Unikać. Przede wszystkim brak kultury, brak podejścia do pacjenta. Pyta mnie czy chce operacji czy nie, nie tłumacząc na czym ona ma polegać. Pytanie było zbyteczne bo odpowiedzi były raczej atakiem niż jakaś wiedzą medyczną. Pracować to może tylko na zapleczu a nie z żywym człowiekiem!!

Pani doktor Wodniczak to super lekarz z powołania, kompetentna uczynna nie pozostawiajaca pacjeta bez dalszej diagnostyki, wytlumaczy, doradzi. Za to co bezinteresownie zrobiła dla mojej córki jestem jej niezmiernie wdzięczna bo inni lekarze odmowili nam a ona bez problemu zajęła sie nami i to na NFZ. Dziękujemy serdecznie takich lekarzy to ze świeczką szukać 👌

Bardzo miła kompetentna stawia trafne diagnozy poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba dokładnie tłumaczy objawy oraz działanie zaordynowanych lekarstw.Polecam bardzo .Wizyta u Pani dr Wodniczak jest bezstresowa i bardzo efektywna.

Nie polecam lekarza. Pani postawiła błędną diagnozę (nowotwór tęczówki) okazało się że to zrosty!! Jak można postawić tak poważną diagnozę na pierwszej wizycie w dodatku bez profesjonalnego sprzętu! Do tego niepotrzebnnie stracone nerwy. Lekarz dla pacjentów o mocnych nerwach!

Dzięki niej mój brat miał wcześnie wykrytą jaskrę. Cierpliwa i wspaniała. Nigdy nie odmawia pomocy. POLECAM!!!

jest lekarzem okulistą z dużym doświadczeniem potrafi romawiać o chorobie i skutecznie leczyć pacyjęta nie tylko prywatnie ale w przychdni oraz kierować na ważniejsze badania. jest miła i grzeczna do pacjętów których leczy wiele lat.

Wyjątkowo odrażające przemądrzałe obleśne stare babsko, zrobiła ze mnie ślepca, nie dając żadnej nadziei na poprawę. A tak naprawdę to ja normalnie widzę. Forsa wyrzucona w błoto! Pójdę oczywiście do jakiegoś normalnego lekarza. Nie przeczytałem wcześniej opinii o tej rudej wiedźmie. Jak ktoś chce sobie popsuć humor na jeden dzień, albo dłużej to polecam he he. Chciałem wyjść w trakcie wizyty. Chodzą do niej tylko stare dziadki. Porażka. Odradzam wszystkim, lepiej od razu kupić sobie białą laskę.

Bardzo nie miła i arogancka nie polecam.Żadnego podejścia do człowieka.W jednej kwesti jest tylko dobra w kasowaniu za wizytę.

Zgadzam sie z wiekszoscia opini- wyjatkowo, niemila, opryskliwa, arogancka. Być może dosyć kompetentna, ale odstarsza swoim podejściem do pacjenta i niecierpliwością. Nie bawi sie w tlumaczenia i nie odpowiada na zadawane pytania. Nie polecam.