lekarz Iwona Wojtyniak

2,9
2,9

Pani Doktor jest roztargniona, nie potrafi słuchać ze zrozumieniem, mam wrażenie, że zależy jej na tym żeby wyjść z gabinetu jak najszybciej. Wprowadza bardzo nerwową atmosferę podczas wizyty, robi problem z małych rzeczy, mam na myśli wjechanie wózkiem do gabinetu, który był nad podziw dużym pomieszczeniem. Nie wrócimy już do tej Pani Doktor.

Nie wrócimy już do tej Pani Doktor.

Doskonała diagnoza.Trafne i skuteczne leczenie.Bardzo dobry kontakt.Gorąco polecam.

Bardzo dobry lekarz ,kompetentna ,sympatyczna.Duża wiedza i doświadczenie.Wdzięczny pacjent z poradni gastrologicznej.

Witam polecam Panią doktor bardzo miła sympatyczna przedewszystkim zana sie na rzeczy

Byłam u Pani doktor dwa razy na wizycie. Za każdym razem miałam wrażenie że powinnam szybciej wyjść niż weszłam. Bada niedokładnie, szybko i ogólnie jest bardzo "chłodna" w podejściu do dzieci.

Zupełnie przypadkowo otworzylam te stronę i po przeczytaniu tych opinii "szlag mnie trafił" . Przepraszam. Lecze swoje dzieci u Pani doktor od wielu lat i nigdy nie spotkała mnie jakakolwiek sytuacja , kiedy Pani doktor byłaby niekompetentna , niegrzeczna , czy arogancka .Moje dzieci(synek 5 lat i córeczka 8 lat ) wręcz czekają na kolejna wizytę bo tak lubią Panią doktor. Nie mam pojęcia kto pisał te opinie , ale myśle ,ze miał zbyt wsokie mniemanie o sobie.Każdy człowiek może mieć gorszy lub lepszy dzień , ale żeby kogos oceniać trzeba go choć trochę znać .Wdzięczna pacjentka J.M.

Nie polecam, arogancka, niemiła i niekompetentna. dzieci boja sie pani doktor.

Nie polecam, arogancka, niemiła i niekompetentna. dzieci boja sie pani doktor.

Nerwowa. Brak empatii, nie potrafi wysłuchać informacji pacjenta o dolegliwościach, wynikach diagnostycznych badań (nie zlecanych przez nią), nie potrafi skupić sie aby je ocenić, złości ją informacja o przyjmowanych lekarstwach. Podczas wizyty przyjmuje rozmowy telefoniczne, a potem pacjentowi mówi, że czas minął...

Totalny brak kompetencji, empatii i sumienia! Przestrzegam przed korzystaniem z usług tego lekarza!