lekarz Iwona Wołowicz-Naglik

Lekarz rodzinny

Od ponad 15 lat jestem pacjentką p. doktor Wołowicz-Naglik i uważam ją za świetną lekarz rodzinną, jest bardzo profesjonalna i kompetentna. To specjalistka z dużym doświadczeniem i godna zaufania.

Mój lekarz rodzinny od 40 lat. Mam do Pani Doktor pełne zaufanie. Nigdy nas nie zawiodła. Posiada szeroką wiedzę i kompetencje. Dba o swoich pacjentów. Opiekuje się moimi rodzicami, mną, moim mężemi i synem. Polecam bez cienia wątpliwości.

to jest najlepszy lekarz jakiego moglabym sobie wymarzyc a wie m co mowie bo jestem pod jego opieka ponad 20 lat tak jak teraz cala moja rodzina

to jest najlepszy lekarz jakiego moglabym sobie wymarzyc a wie

Lekarz z powołania.Kompetencja i profesjonalizm.Przeprowadza dokładny wywiad,bada dokładnie i stawia trafne diagnozy.O skierowanie do specjalisty nie muszę prosić.Pacjenta traktuje jak człowieka ,a nie jak przypadek chorobowy.Polecam każdemu moją Panią doktor.

Korzystam z usług pani doktor razem z dziećmi od 15 lat i jestem zachwycona. Bardzo kompetentny lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem.

Kompetentna i miła lekarka, trafnie postawiła diagnozę. Mogę szczerze polecić

Kompetentna i miła lekarka, trafnie postawiła diagnozę. Mogę szczerze polecić

Niesympatyczna lekarka,poświęcająca mało czasu,niezawsze stawiająca dobrą diagnozę!

prawie 20 lat chodzę do Pani doktor, mąż też zachęcony się przepisał

prawie 20 lat chodzę do Pani doktor, mąż też zachęcony się przepisał

Pani dr jest kompetentna i profesjonalna. I co najważniejsze udziela również rad przez telefon.

patrzy na pacjenta kompleksowo jako na calego czlowieka i stawia bardzo trafne diagnozy