lekarz Iwona Zięba

Internista, Endokrynolog

Napiszę krótko i na temat: pani doktor Iwona Zięba to najlepszy endokrynolog we Wrocławiu. Osoba kompetentna, o ogromnej rzetelnej i co ważne bieżącej wiedzy. Analiza wyników badań odbywa się z pacjentem, który otrzymuje dokładne wytyczne co do dalszego postępowania (np. zmiany dawek leków, modyfikacji diety czy trybu życia), a na samej wizycie można wykonać USG, którego wynik omawiany jest na miejscu. Faktycznie, zwykle na wizytę trzeba zapisać się z wyprzedzeniem, ale absolutnie warto poczekać. Po stokroć wszystkim polecam, bo takiego specjalisty naprawdę ze świecą szukać.

Mam pytanie czy można zarejestrować się do dr.Zięby,ponieważ słyszałam iż przyjmuje tylko swoich stałych pacjentów.

Pełny profesjonalizm i poświęcenie tyle czasu ile trzeba.Polecam Panią doktor z czystym sumieniem.

Pani doktor jest bardzo kompetentna- wie o czym mówi i potrafi to wyjaśnić. Nie naciąga na kolejne wizyty, daje zalecenia, wg których trzeba postępować i to wystarcza. Poświęca dużo czasu na wywiad, jest bardzo skrupulatna. Łączy fakty (w moim przypadku było bardzo dużo różnych objawów). Atmosfera jest bardzo miła. Mimo, że dosyć długo czekałam na wizytę (był mały poślizg czasowy), to w 100% było warto. Po kilku latach ktoś w końcu postawił diagnozę! Poleciłabym każdemu. Mnie też nie chciała przyjąć na wizytę pierwszorazową, ale ją trochę przycisnęłam i znalazła czas. ...

Mnie też nie chciała przyjąć na wizytę pierwszorazową, ale ją trochę przycisnęłam i znalazła czas. Jak się okazało była to pierwsza i ostania wizyta, warta każdych pieniędzy.

Potwierdzam. Również usłyszałam od Pani dr, że "nie przyjmuje pierwszorazowych". Może zatem namiary na nią powinny zniknąć z tego rankigu skoro nie ma czasu dla nowych pacjentów? Po co kontakt do lekarza, do którego nie można umówić się na wizytę? Być może jest dobrym lekarzem, ale niestety tylko dla swoich stałych pacjentów.

Wciąż poszukujesz "Internista Wrocław"?

Grabiszyńska 170 lok. 2

Kościuszki 108a lok. 20
50-048 Wrocław
ulica Miernicza 5
58-200 Dzierżoniów
Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"
Wrocław