lek. dent. Iwona Żuławińska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Nigdy w życiu nie spotkałam się z tak cierpliwym, uprzejmy lekarzem jak Pani Iwona Żuławińska. Wytłumaczył krok po kroku co się dzieje z zębem jaka jest przyczyna, uspokoiła po prostu 😇 anioł. Wojtuś zadowolony, nic go nie bolało, podczas zabiegu oglądał wybraną bajkę. Po wizycie opowiadał jakby był na ulubionych zajęciach a nie u dentysty ze stanem zapalnym. Bardzo, bardzo dziękuję 😘 😘 😘 i szczerze polecam!!!

Jedyna przychodnia, gdzie podczas pierwszej wizyty w walce ze stresem mojej córce pomagał… pies! :) Nie znam innej takiej. Pani Doktor Żuławińska bardzo empatyczna, życzliwa, cierpliwa. Dla córy już ciocia, nie doktor :) Myślę, że o strachu przed dentystą w przypadku mojej Oli nie ma już mowy :)

Pani Iwona Żuławińska to wspaniały stomatolog, potrafi poradzić sobie nawet z najgorszymi przypadkami

W Dentarii zaproponowali mi aparat ortodontyczny Invisalign. apartu, a właściwie nakładek w ogole nie widać, łatwo się ściągają i zakładają. Leczenie prognozują na pół roku więc według mnie to bardzo szbyko. Efektów jeszcze nie widzę, ale biorąc pod uwagę obsługę w Dentari i komfort użytkowania invisalign to polecam.

Zdecydowanie polecam! Najlepsi na Śląsku! Szczególnie jeśli chodzi o dzieciaki. Mój syn załapał się na nowy aparat invisalign, który mają jedyni w Częstochowie!

Znakomity rezultat po leczeniu zębów w Dentarii, poszło sprawnie i bez komplikacji ani bólu. Jestem bardzo zadowolona :)

Bezbolesne znieczulenie a leczenie prowadzone pod mikroskopem. Bardzo nowoczesny sprzęt. Jestem zadowolona z wizyt.

Do Dentarii przekonały nas udogodnienia dla niepełnosprawnych, które w naszym przypadku są wręcz niezbędne, bo nie wyobrażamy sobie wnosić prawie 100 kg wózka gdziekolwiek. Syn polubił szczególnie jedną z Pań z recepcji ;) choć z dr Żuławińską i drugą Panią stomatolog też się dogaduje. Może dla wielu innych Pacjentów miśki czy żywe zwierzaki to niepotrzebny dodatek, ale dla nas rodziców chorego dziecka i syna to bardzo ważny element. Dziecko czuje się bezpieczniej, można łatwo odwrócić jego uwagę, nie niecierpliwi się w poczekalni ,a powiedział bym nawet że ni echce z niej wyjś. Leczymy tam syna już od ponad miesiąca i jesteśmy bardzo zadowoleni z ogólnego podejścia i umiejętności lekarzy. Polecamy.

Panią doktor Iwonę Żuławińską polecam z całego serduszka mojego i mojej córeczki! Poziom empatii i zrozumienia dziecka zdecydowanie najwyższy z możliwych. Ząbki już nie bolą.

Szykuję się do założenia aparatu ortodontycznego i jak na razie w Dentarii byłam wyłącznie na konsultacji połączonej z przeglądem zębów. Odniossłam pozytywne wrażenie. Bardzo dobrze zorganizowana przychodnia. Nie czekałam długo na swoją wizytę. Wyjaśniono mi wszystko jasno co i jak, dokładnie przebadano ząbki (zdecydowanie dłuzej niż 3 minuty co już zdarzyło mi się gdzie indziej) Trochę się obawiam aparatu, choć rozwiali większość moich wątpliwości. Myślę, że wkrótce się zdecyduje. Póki co mam do leczenia trójkę i dolną piątkę i właśnie poszukiwałam opinii o dentarii. Widzę, że chyba moje pierwsze wrażenie nie było błędne :)