lek. dent. Iwona Żuławińska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Jedyna przychodnia, gdzie podczas pierwszej wizyty w walce ze stresem mojej córce pomagał… pies! :) Nie znam innej takiej. Pani Doktor Żuławińska bardzo empatyczna, życzliwa, cierpliwa. Dla córy już ciocia, nie doktor :) Myślę, że o strachu przed dentystą w przypadku mojej Oli nie ma już mowy :)

Pani Iwona Żuławińska to wspaniały stomatolog, potrafi poradzić sobie nawet z najgorszymi przypadkami

W Dentarii zaproponowali mi aparat ortodontyczny Invisalign. apartu, a właściwie nakładek w ogole nie widać, łatwo się ściągają i zakładają. Leczenie prognozują na pół roku więc według mnie to bardzo szbyko. Efektów jeszcze nie widzę, ale biorąc pod uwagę obsługę w Dentari i komfort użytkowania invisalign to polecam.

Zdecydowanie polecam! Najlepsi na Śląsku! Szczególnie jeśli chodzi o dzieciaki. Mój syn załapał się na nowy aparat invisalign, który mają jedyni w Częstochowie!

Znakomity rezultat po leczeniu zębów w Dentarii, poszło sprawnie i bez komplikacji ani bólu. Jestem bardzo zadowolona :)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Częstochowa"?

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa

Centrum Stomatologii "MEDIDENS"
św. Brata Alberta 42
42-200 Częstochowa

Przychodnia Stomatologiczna Kadent
Pasteura 7
42-202 Częstochowa
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "SALUMED"
Śląska 22
42-217 Częstochowa