lekarz Iwonna Jórasz

- kwalifikacje przedszczepienne

Wykonywane badania:
- Badania ogólnego stanu zdrowia
- kwalifikacje przedszczepienne

Jestem bardzo zadowolona z podejścia Pani Doktor. Miła, kompetentna. Lekarz z powołania. Na pewno nie zamienię jej na innego lekarza

Pani dr Jórasz jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia, gdyż przede wszystkim ma w sobie dużo empatii. Pani dr jest zainteresowana pacjentem, słucha i nie bagatelizuje uwag pacjenta, bez problemu zleca badania gdy są potrzebne, jej podejście do pacjenta powoduje, że szybko zdobywa jego zaufanie, a to już połowa sukcesu w leczeniu. Oboje moi rodzice są bardzo zadowoleni z opieki pani dr jako lekarza pierwszego kontaktu.

Dziwi mnie poprzedni - negatywny komentarz. Pani Dr. Jórasz uratowała moje serce. Jestem jeszcze młodą dziewczyną. Miałam od 2 lat skoki ciśnienia i tętna. Nikt nie był w stanie powiedziec mi dlaczego, nikt nie skierował mnie (chociaz prosiłam) na konkretne badania - nikomu równiez nie udało się dobrac dlamnie odpowiednich leków. Już podczas pierwszej wizyty (grypa) mimochodem wspomniałam o sercu. Pomimo tego iż Dr. Jórasz nie jest specjalistą kardiologiem, dostałam bez problemu skierowanie na rtg z kontrastem, skierowanie do poradni kardiologicznej i na EKG, i przepisane zostały mi leki, które ...

Dziwi mnie poprzedni - negatywny komentarz.
Już podczas pierwszej wizyty (grypa) mimochodem wspomniałam o sercu. Pomimo tego iż Dr. Jórasz nie jest specjalistą kardiologiem, dostałam bez problemu skierowanie na rtg z kontrastem, skierowanie do poradni kardiologicznej i na EKG, i przepisane zostały mi leki, które pomogły! Biore najmniejszą dawkę z możliwych i nie mam żadnych problemów z sercem! JA z ręką na sercu mogę polecić Dr. Jórasz. Dla mnie - nie ma bardziej kompetentnej lekarki.

styczeń 2013: na korytarzu przychodni na Chmielnej 14 kolejki pacjentów oczekujących na wizytę do innych lekarzy, do pani Jórasz zero chętnych. Szybko zrozumiałam dlaczego. Pani doktor ma jakiś problem. Albo wyjątkowo nie lubi swojej pracy, albo ludzi, albo siebie. Przedmiotowe traktowanie, brak kontaktu wzrokowego, mechaniczne czynności, niechętne, czasem agresywne odpowiedzi na pytania, zaciśnięte usta. Dałabym wiele by doświadczyć uśmiechu na twarzy tej pani. Co do kompetencji, trudno się wypowiadać, mój przypadek nie był skomplikowany, dostałam receptę na biseptol i wit.C. Polecam pacjentom, którzy w chorobie mają dość siły by otaczać ...

Polecam pacjentom, którzy w chorobie mają dość siły by otaczać panią doktor wyrozumiałością i miłością, której tak bardzo potrzebuje.