lek. dent. Izabela Bielak

Bardzo polecam . Pani Doktor bardzo profesjonalnie wyleczyła mi zęby , wykonała wkłady koronowo-korzeniowe z tlenku cyrkonu , minęło prawie dwa lata od leczenia - jest super żadnych problemów , a wszystko co najważniejsze w moim przypadku bez bólu .

Drodzy pacjenci, jesli nie chcecie sie narazic na koszty zwiazane z leczenien i pozniej w konsekwecji na koszty zwiazane z poprawianiem zle, nieumiejetnie leczonych zebow, radzilbym omijac ten gabinet szerokim lukiem. Pani jest az absurdalnie mila, ma wspanialy kontakt z pacjentami, ale niestety brakuje jej wiedzy i ma ogromne problemy z trafnym postawieniem diagnozy. Zeby, ktore nadaja sie do ekstrakcji, leczy kanalowa za bajeczne kwoty, a za kilka miesiecy z owym zebem trzeba sie pozegnac. Mosty nakladane sa na zeby, ktore niby sa stabilne i zdrowe a za jakis czas, trzeba rowniez sie z zebem i mostem pozegnac. Brak profesjonalizmu i lichwiarskie podejscie do pacjenta. Z calego serce radze sie gleboko zastanowic by nie mieli panstwo takich nieprzyjemnosci i problemow jak ja. Radzilbym rowniez porownac ceny u konkurencjo bo sa one srednio 40% nizsze. Skandal!

Odbudowywałem 8-kę, czyli pełne wypełnienie plombą. Kosztowało to 250zł ( nie mało ), plomba się wykruszyła po krótkim czasie. Raczej nie polecam.

Z calym zaufaniem polecam Pania Doktor!!!

Z calym zaufaniem polecam Pania Doktor!!!

Uratowała mi moje własne zęby, walcząc o nie wszelkimi metodami bardzo trudnymi i czasochłonnymi - polecam szczególnie jak inni mowia,że zęba nie da się uratować.

Przemiła, sympatyczna, robi bardzo pozytywne wrażenie. Korzystałem z usługi nakładania licówek porcelanowych na sześciu przednich górnych ząbkach. W czasie kiedy zdecydowałem się na ten zabieg dr Izabela Bielak w Internecie miała chyba najwięcej fotografii o udanych zabiegach tego typu. Były to zdjęcia przed i po - bardzo wiarygodne. Przed rozpoczęciem miałem obiecane spotkanie z technikiem który będzie je wykonywał, w celu domówienia szczegółów, kształtu itp. Do takiego spotkania nigdy nie doszło. Owszem była przymiarka (przed przyklejeniem) i to wtedy okazały się wizualnie za długie / za potężne. Miały być ale ...

Przemiła, sympatyczna, robi bardzo pozytywne wrażenie.
Korzystałem z usługi nakładania licówek porcelanowych na sześciu przednich górnych ząbkach. W czasie kiedy zdecydowałem się na ten zabieg dr Izabela Bielak w Internecie miała chyba najwięcej fotografii o udanych zabiegach tego typu. Były to zdjęcia przed i po - bardzo wiarygodne. Przed rozpoczęciem miałem obiecane spotkanie z technikiem który będzie je wykonywał, w celu domówienia szczegółów, kształtu itp. Do takiego spotkania nigdy nie doszło. Owszem była przymiarka (przed przyklejeniem) i to wtedy okazały się wizualnie za długie / za potężne. Miały być ale nigdy nie zostały skrócone. Takie mi je nakleili. Nie wiem dlaczego się zgodziłem - to chyba zaufanie. Zmieniłem stomatologa licówki musiały być spiłowane mechanicznie, przez co zostały po części zniszczone - niestety. Jeżeli już chodzi o samą jakość wykonania to sześć licówek które zakładałem były grube i na ząbku odstają a jak wiadomo chodzi o to by wyglądało to bardzo naturalnie powinny być to cieniutkie płatki. Efekt tego był taki że zakrywały moje tylne ładne zdrowe ząbki. Użyty został niewłaściwy cement (pewnie tani) który zaczął ciemnieć po kilku miesiącach więc otoczka licówki zaczęła się robić brązowa było to już dwa razy czyszczone ale znów wygląda fatalnie.