lekarz Izabela Bronikowska

Laryngolog

Nie wiem czemu Pani Doktor ma niską ocenę. Przez dwa lata zajmowała się moją mamą po 4 udarach z wielkimi odleżynami. Sama zagipsowała jej złamaną w szpitalu rękę (tam przez 3 msc tego nie zrobili). Wyprowadziła ją z odleżyn, zmieniła leki tak, by mama miała komfort życia. Poświęcała jej i nam (rodzinie) uwagę za co jesteśmy jej bardzo wdzięczni!

Dla tej lekarki nieważne jest dobro pacjenta,jest dwulicowa.Niby sympatyczna ,ale to tylko pozory!!!! Nie polecam nikomu!!!!!

Nie polecam,a już na pewno nie jako lekarz opieki paliatywnej czy hospicjum domowe w Będzinie.Mielismy okazje sie o tym przekonać.

Kompetentny lekarz, nastawiony na pacjenta, solidny i rzetelny, nie pozostawiający wątpliwości, a przy tym uprzejmy i miły.

Bardzo sympatyczna i kompetentna pani dr. Polecam!! Podchodzi do pacjenta bardzo indywidualnie, zna współczesne problemy (typu alergia), odpowiednio dobiera leki.

odradzam. Pani doktor już dwa lata temu postawiła na mnie krzyżyk, a ja nadal żyję i mam się dobrze!

Przemila Pani doktor, widac, ze zna sie na rzeczy, dokladnie wyjasnia, pomaga, dziekuje i polecam :)