lek. dent. Izabela Cwynar

Zaskoczona jestem zachwytem na temat Pani Izy. Jestem mieszkanką Tułowic , ale niestety nie dane mi było uzyskać poradę stomatologiczną w tym gabinecie . Pani Iza choć znam ją od dziecka z grymasem na twarzy potraktowała mnie jak nieznajomą odmawiając usługi.

Jeździłam do Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona, Godna polecenia:) Byłam straszną panikarą i strasznie bałam sie dentysty:) a przez Panią Doktor wszystko sie zmieniło az sie nie mogę doczekać dalszego leczenia:) Pozdrawiam

Pozdrawiam

Miła, sympatyczna , a przede wszystkim kompetentna Pani Doktor. Dzięki niej moi synkowie nie boją się tzw. " strasznych, bolesnych" wizyt u dentysty.Tak trzymać Pani Izo. Pozdrawiam.

Polecam!!! Miła, fachowa pani doktor. Ceny i terminy przystępne.

Polecam!!!
Miła, fachowa pani doktor.
Ceny i terminy przystępne.

Bardzo kompetentna Pani dotor , lubie do niej chodzić , ja i moje dzieci, fachowa, czystość w gabinecie aż do przesady , wiem ,że zadnego choróbska z tamtad nie przywlekę, dezynfekcja na najwyzszym poziomie, pracuje w masce i rekawiczkach, bezbolesnie znieczula ,dzięki niej wiem,że wizyta u stomatologa moze byc przyjemnością i jeszcze ważna rzecz- NIE JEST DROGO, średni koszt zalozenia plomby t 60-70 zł