lek. dent. Izabela Cwynar

Wspaniała pani doktor.... Wszystkie zęby robię bez znieczulenia... Zaufanie to pani Izy 10000 procent... Zawsze będę tam wracać.... Polecam całym sercem ♥️

Zaskoczona jestem zachwytem na temat Pani Izy. Jestem mieszkanką Tułowic , ale niestety nie dane mi było uzyskać poradę stomatologiczną w tym gabinecie . Pani Iza choć znam ją od dziecka z grymasem na twarzy potraktowała mnie jak nieznajomą odmawiając usługi.

Jeździłam do Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona, Godna polecenia:) Byłam straszną panikarą i strasznie bałam sie dentysty:) a przez Panią Doktor wszystko sie zmieniło az sie nie mogę doczekać dalszego leczenia:) Pozdrawiam

Pozdrawiam

Miła, sympatyczna , a przede wszystkim kompetentna Pani Doktor. Dzięki niej moi synkowie nie boją się tzw. " strasznych, bolesnych" wizyt u dentysty.Tak trzymać Pani Izo. Pozdrawiam.

Polecam!!! Miła, fachowa pani doktor. Ceny i terminy przystępne.

Polecam!!!
Miła, fachowa pani doktor.
Ceny i terminy przystępne.

Bardzo kompetentna Pani dotor , lubie do niej chodzić , ja i moje dzieci, fachowa, czystość w gabinecie aż do przesady , wiem ,że zadnego choróbska z tamtad nie przywlekę, dezynfekcja na najwyzszym poziomie, pracuje w masce i rekawiczkach, bezbolesnie znieczula ,dzięki niej wiem,że wizyta u stomatologa moze byc przyjemnością i jeszcze ważna rzecz- NIE JEST DROGO, średni koszt zalozenia plomby t 60-70 zł

Ja dojeżdżam do Pani Izy aż z Opola, i naprawdę nie mogę powiedzieć złego słowa na temat jej pracy. Wyjątkowo miły stomatolog, dobrze tłumaczy od czego powstały schorzenia z którymi się zwracam, ponadto ma bardzo nowoczesny sprzęt co nie wymaga biegania po innych miejscach w celu zrobienia, np zdjec rentgenowskich. Szczerze polecam. Osobom, które piszą tutaj, że jest niemiła chciałbym podkreślić : Jak Kuba Bogu - Tak Bóg Kubie !

Jedyny stomatolog, u którego bez strachu mogę poddać się leczeniu zębów. Super podejście również do dzieci. Nie polecam bo im więcej będzie chętnych, tym trudniej mi będzie się do dostać. I.Radawiec

I.Radawiec

Dzięki tej Pani nie boję się dentysty i ma wspaniałe podejście do dzieci.Mój 5 letni syn uwielbia ją

Godna polecenia wiecej takich lekarzy.Pozdrawiam

Godna polecenia wiecej takich lekarzy.Pozdrawiam