lekarz Izabela Dowgier

Onkolog

A ja sie nie zgadzam z pozytywnymi opiniami. Bylismy u Pani doktor i chcielismy prosic ja o 'opieke' nad chorym na nowotwor, a uslyszalem ze skoro juz leczymy sie na jej oddziale to po co my tutaj przyszlismy. Ze nie ma takiej mozliwosci zeby zaopiekowala sie kolejnym pacjentem bo ma juz ich za duzo. Naprawde bardzo rozczarowany bylem po tej wizycie i oczekiwalem wiecej wrazliwosci ze strony p. Doktor.

WSPANIAŁY lekarz, kompetentny, miły o bardzo dużej wiedzy. Poza tym posiadająca niesamowitą pamięć.... Rozpoznaje swoich pacjentów i zawsze ma dla nich dobre słowo. Każdemu, powtarzam, każdemu zdecydowanie polecam opiekę tego lekarza!!

Wspaniała,życzliwa, pełna ciepła,a przede wszystkim w pełni profesjonalna i kompetentna

ANIOŁ!!! Wspaniały,kochany człowiek o niezwykłej wiedzy.

ANIOŁ!!! Wspaniały,kochany człowiek o niezwykłej wiedzy.

to bardzo miły lekarz cierpliwy i uczynny jestem zadowolona

to bardzo miły lekarz cierpliwy i uczynny jestem zadowolona

Wyjątkowy lekarz w szarej rzeczywistości ,Kopernika,-szybko podejmuje decyzje,i jasno je uzasadnia ,jednocześnie bardzo kobieca i elegancka. J.K.Aleksandrów

czy ktos z panstwa moze ma numer telefonu do tej Pani doktor? bardzo prosze o pomoc

To niesamowite, że taki lekarz jak Pani ordynator będzie miała swoją stronę, dzięki której każdy będzie mógł wypowiedzieć swoją opinię. Ja też uwierzyłam,dzięki właśnie tej lekarz, że z tą ciężką chorobą można wygrać,a walka o ile jest łatwiejsza jak się ma obok siebie takie wielkie wsparcie jakim jest niewątpliwie Pani ordynator. I jeszcze jedno - to prawda, że dzięki tej lekarz zdecydowanie łatwiej wejść do tego specyficznego szpitala jak to założycielka tej strony napisała do tej "umieralni". Wielkie dzięki jej za to, bo przecież kiedy dotyka nas ta ciężka choroba tak naprawdę nie mamy wielkiego wyboru - musimy tam trafić i wtedy najważniejsze jest, aby spotkać takich ludzi jak dr Dowgier ! nigdy jej nie zapomnę dzięki niej poradziłam sobie z tą chorobą....dozgonnie wdzięczna pacjentka

Taki lekarz to wielki zaszczyt dla tego szpitala!! W pełni popieram opinie mojej poprzedniczki!Pani ordynator to lekarz z powołania, ciepła, miła, kompetentna, dająca nam szanse na dalsze życie po przebyciu tak ciężkiej choroby. Polecam wszystkim pacjentom chorym na nowotwór!!

Pani dr Dowgier to ordynator oddziału chemioterapii w szpitalu, który niestety nie cieszy się dobrą opinią, wręcz przeciwnie jest nazywany często "umieralnią ludzi" i pralnią "brudnych pieniędzy". Wiem co przeżyła moja przyjaciólka, kiedy tam trafiła, ale nie o tym miałam pisać. To cud, że w tym szpitalu można jeszcze spotkać takich lekarzy jak Pani dr Dowgier i dzięki Ci Boże !!! bo jak usłyszałam, że muszę poddać się chemioterapii w tym szpitalu, chciałam nawet zrezygnować i szukać gdzie indziej, nawet poza Łodzią. Wracając do Pani ordynator - świetny fachowiec,służący radą ...

Wracając do Pani ordynator - świetny fachowiec,służący radą zawsze mająca czas dla pacjentów i ich rodzin. Co najważniejsze jest bardzo ciepła, przyjazną osobą, sprawiającą już od pierwszego spotkania, że człowiek nie czuje się sam ze swoim problemem. Jest poprostu niesamowita !
Dzięki takim lekarzom jak Pani dr. Dowgier - pacjentom łatwiej przeżyć trudne chwile w walce z chorobą,a szpital im. Kopernika staje się choć odrobinę przyjaźniejszy dla pacjenta
wdzięczna pacjentka