lekarz Izabela Dzik

2,9

Bardzo nieprzyjemna ta pANI dZIK. Nie ma ochoty pomagać ludziom. Żądna tylko kasy a pojęcia za grosz.

Przyjechałam na SOR z podejrzeniem zakrzepicy żył oraz zapalenia żył. Z SORu odesłali mnie do pomocy świątecznej do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie na usg kończyn dolnych. Skierowanie dostałam i po 1,5 h oczekiwania szanowna pani powiedziała mi, ze żadnego usg mi nie zrobią, ponieważ to trwa godzinę a oni mogą w tym czasie uratować czyjeś życie. Nie byłam zadowolona, ale po przeczytaniu opinii cieszę się, ze nie trafiłam do tej pani doktor, która najwidoczniej radzi sobie tylko z usunięciem kurzajki.

Pani doktor potraktowała dziś mojego męża jak warchlaka! Na SOR w szpitalu była opryskliwa, wręcz oburzona ,że jak miał czelność z miasta Brzeg udać się do szpitala i zajmować jej czas.. ostrzegam przed tą osobą. Wykonała bolesny zabieg bez znieczulenia, jakby z ,,zemsty " , była strasznie niezadowolona. Nie podaruję tego incydentu. Zachowanie karygodne. Świadkowie tej sytuacji również byli zniesmaczeni, A wręcz przerażeni. Do zobaczenia pani dr! Nie pozdrawiam. Joanna K.

Hallo, jestem strasznie rozczarowana pania lekarz Dzik. NAPRAWDE NIE POLECAM !!! Kasuje kosmiczne ceny, za prace ktora moim zdaniem nie wykonala. Po zabiegu kwasem pozostaly tylko siniaki, a wkrotce twarz byla bez zmian oprocz jednej strony twarzy w ktora pani lekarz moze cos wstrzyknela, bo zrobila sie roznica, takze policzki sa teraz nie rowne. Botox ktory mial zlikwidowac linie na czole, byl bez dzialania, linie pozostaly takie jakie byly. Prosilam aby dolne usta z jednej strony lekko wyrownac, to zostaly obie wargi obstrzykniete , co zostaly moje usta totalnie zdeformowane. ...

strony lekko wyrownac, to zostaly obie wargi obstrzykniete , co zostaly moje usta totalnie zdeformowane. Ja o to nie prosilam ! Pani lekarz sama sie usamodzielnila !!!!
Strach o tym pomyslec!!! Uwaga Panie , zastanowcie sie naprawde, czy z tych uslug chcecie skorzystac !!!
Na koniec , dostalam malutka karteczke, gdzie byla suma do zaplacenia !!!!
A wiec moj rachunek za zdeformowanie mojej twarzy, oraz za ignoracje mojej prosby co sobie zyczylam, zaplaciam!!!!! 5300.-- zloty

Przestrzegam przed tym lekarzem! ta "wysoko wykwalifikowana" pani chirurg okaleczyła mnie na całe życie :( Wiele lat temu miałam problem z wrastającymi paznokciami, udałam się więc do przychodni na Waryńskiego w Opolu, gdzie miałam wykonany zabieg zerwania paznokcia przez początkującą wówczas Panią lekarkę Dzik, która tak skrupulatnie wyskrobała mi macierz, że od tamtej pory nie wyrosło już nic :( od kilkunastu lat żyję bez paznokcia i żałuję, że nie posiadam żadnej dokumentacji medycznej z tamtego okresu, bo z pewnością spotkałybyśmy się w sądzie. A teraz specjalistka medycyny estetycznej! zdjęcie mojego ...

A teraz specjalistka medycyny estetycznej! zdjęcie mojego paznokcia (a raczej jego brak) powinno znaleźć się w portfolio jej gabinetu jako przestroga!

Omijajcie z daleka!!!! Ani podejścia,ani kompetencji zero tlumaczenia,zabieg za 4 tyś.chciala wykonać pomiędzy 1 a drugą pacjentką... szok!!!!

Pani doktor usunęła mi laserowo kurzajkę z palca u stopy, która dość głęboko zaczęła wrastać i powodować ból. Obecnie palec bez najmniejszej blizny, nic też nie odrosło. Polecam.

Szukałem osoby o kompetencjach tej Pani bardzo długo. Cena nie jest wysoko w porównaniu z gabinetami w Warszawie dlatego opłaca mi się przyjeżdżać do Opola. Jedyny mankament to mało czasu jaki jest poświęcany klientowi - co prawda kiedy zwróciłem uwagę jest już lepiej przynajmniej w moim przypadku. Ogólnie polecam.

naciąga nie jest kompetentna, zabieg wypełnienie kwasem bruzd nosowych kwota 1200 zl nie zauważyłam poprawy w wyglązie, nie daje rachunków, nie daje gwarancji za zabieg,nie ma czadla pacjenta. nie polecam naprawde nie polecam tylko kasa sie liczy dla tej pani

dzięki tej kobiecie żyje.bardzo jej ufam jest lekarzem z powołania ona chce pomagać,jestem bardzo wdzięczna pani doktor i moja rodzina tez.pozdrawiam polecam tego lekarza:)