lekarz Izabela Fadel

Psychiatra

Profesjonalne podejście do pacjenta. Słucha i zadaje pytania . Dobrze dobrała leki, co znacząco wpłynęło na moje samopoczucie. Polecam.

Wielokrotnie odwiedzałam psychologa i słyszałam , że już taka moja natura , że się tak wszystkim przejmuje. W końcu z polecenia trafiłam do Pani Doktor. I SZOK ! Doktor wysłuchała i POMOGŁA. Już na następny dzień poczułam poprawę. Byłam wyciszona ale nie otępiała. Po 2 m-cach zaczęłam się uśmiechać. Polecam Pania Doktor z całego serca.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta a przy tym uprzejmość, ciepły uśmiech, miłe gesty... no i skuteczne leczenie (co jest najważniejsze ale nie tylko o to chodzi). Pani Doktor jest bardzo godna polecenia

Pani Doktor bardzo się stara. Jeśli czegoś nie jest pewna pyta innych lekarzy. Jest bardzo miła. Polecam

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Bydgoszcz"?

Byczyńska Danuta Psychiatra Bydgoszcz - Gabinet
Ks.Skorupki 98c/1
85-156 Bydgoszcz

Sue Ryder
Rentgena
Bydgoszcz
Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-825 Bydgoszcz