lekarz Izabela Gordon-Kaczmarek

Uważam, że Pani dr jest naprawdę przemiłą i sympatyczną osobą a przed wszystkim kompetentną. Leczę się u Pani dr o 2 lat. Miałam do czynienia z kilkoma ginekologami i żaden po mimo wizyt, badań i usg nie był w stanie zauważyć polipa którego miałam na szyjce. Druga sprawa to PCOS. Jeden Pan dr stwierdził, że mam PCOS i jeżeli nie urodzę w wieku 25 lat nie będę mogła mieć dzieci, ponieważ prowadzi on do bezpłodności. Pani dr zastosowała leczenie hormonalne. Obecnie mam 27 lat i jestem w 9 tygodniu ciąży, starania zaczęliśmy od listopada 2016. Pani dr prowadzi moją ciążę. Dlatego naprawdę z ręką na sercu mogę polecić Pani dr osobą, które zastanawiają się nad wyborem ginekologa.

Super lekarka, kompleksowo tłumaczy, badanie bez nerwów i stresu.Widać ogromne doświadczenie i zainteresowanie. Życiowe podejście do pacjentki, z dużą dozą humoru. Szczerze polecam

No tak, to zwracanie się w trzeciej osobie... Ale to nie jest najważniejsze. Pani Doktor poprowadziła moje trzy ciąże pomyślnie. Bada delikatnie. Na pewno można ufać jej diagnozom. To doświadczona lekarka.

Pani doktor prowadzi teraz moja pierwsza ciaze. jestem bardzo zadowolona z wizyt u Niej. najlepszy ginekolog na jakiego trafilam. NAPRAWDE POLECAM!!

Pani doktor jest świetna. Podejście do pacjentki super.Pełen profesjonalizm:)

Pani doktor jest świetna. Podejście do pacjentki super.Pełen profesjonalizm:)

Jestem pod opieką Pani dr od ponad 20 lat.Bardzo odpowiada mi sposób zwrotu "w trzeciej osobie",być może że jestem w zbliżonym wieku P.dr Uważam że jest osobą kompetentną i pełną zaufania,jest konkretna i nie "owija wełnę w bawełnę "a poza tym z poczuciem humoru,co najważniejsze bardzo delikatnie przeprowadza badanie. Z wizyt korzystają też moje córki i nie słyszałam od nich skarg.Dużo zdrowia dla Pani doktor.

Na szczęście nie mam problemów ze zdrowiem, za to do tej pory każda wizyta u ginekologa była dla mnie olbrzymim stresem. U pani dr pierwszy raz poczułam się naprawdę dobrze, bez nerwów - badanie przeprowadzone naprawdę delikatnie, pani dr tłumaczyła, co robi, pomogła mi się zrelaksować, obserwowała mnie, dała tyle czasu, ile potrzebowałam - jestem zadowolona i już nie boję się wizyt:)

Miła strasza Pani. Było widać, że zależy jej na tym żebym się czuła swobodnie. Mam jednak wrażenie że jest zbyt mało dociekliwa jeli chodzi o stan zdrowia, miała jakieś podejrzenie i tylko spytała czy zwrócono mi na "to" uwagę przy poprzednim badaniu, jak powiedziłam że nie to na tym sie problem zakonczył...

Chodze do tej Pani doktor mam podwyzszona prolaktyne i dlatego nie moge od dluzszego czasu zajsc w ciaze... dostalam od niej skierowanie do endokrynologa zeby sprawdzic czy to nie problem z tarczyca niestety endokrynolog nie byl zbytnio kompetentny... odrazu spytal "po co tu w ogole Pani do mnie przyszla"... musze spowrotem isc do doktor kaczmarek w celu wypisania recepty na zmniejszenie prolaktyny tylko na ta Pania doktor moge liczyc...

Przemiła osoba. Zdrowe podejście do prowadzenia ciąży!

Przemiła osoba. Zdrowe podejście do prowadzenia ciąży!