Izabela Istel

Polecam! Profesjonalna, sympatyczna Pani doktor, która wysłuchuje problemu pacjenta. Polecam wszystkim moim znajomym i rodzinie

Polecam!
Profesjonalna, sympatyczna Pani doktor, która wysłuchuje problemu pacjenta.
Polecam wszystkim moim znajomym i rodzinie

Nie polecam tego lekarza. Pani doktor z góry oceniła mnie i nie wysłuchała z jakim problemem przychodzę. Wydałam tylko niepotrzebnie pieniądze, przepisano mi krople alergiczne które już kiedyś miałam. Na szczęście są jeszcze lekarze, którzy potrafią słuchać, a nie z góry oceniać po swojemu. Polecam Pana okuliste Guziaka :) Tutaj u Pani Istel straciłam tylko czas i pieniądze. Nie polecam.

Wiele lat leczyłem się u Pani IZABELI ISTEL w poradni okulistycznej przy ulicy Dworcowej w Knurowie , obecnie pani Istel tam nie przyjmuje i nie ma poradni , i dobrze bo ta pani przez wiele lat utrzymywała że ja wyolbrzymiam moją chorobę obu oczu i nie mam co do zmartwień , mam poważny problem z oczami związany z zmętnieniami ciała szklistego , mam zawalony świat mętami i pani Istel uważała przez te wszystkie lata co mnie leczyła i chodziłem do niej do poradni że ja nie mam problemu i że wyolbrzymiam wszystko . Teraz po wielu latach mogę napisać że pani Istel nie ma pojęcia o zmętnieniach ciała szklistego , obecnie mam zwyrodnienie ciała szklistego , nie mogę normalnie funkcjonować , czytać gazety itp . Męty ciała szklistego to poważny problem a pani Istel olała problem jak i inne moje dolegliwości chorobowe - bo po co się wysilać skoro jest młody pacjent , obecnie mam 30 lat i zmarnowane najlepsze lata przez panią , życzę pani by panią też kiedyś spotkało w życiu co mnie i by panią też ktoś w życiu olał jak pani mnie olewała przez te wszystkie lata . Po co pani tyle lat studiowała ? by móc tak traktować młodego pacjenta , w ogóle mi pani nie pomogła tylko zaszkodziła . Mam obecnie zwyrodnienie ciała szklistego , nie leczę się na szczęście moje u Pani . Będąc rok temu u Pani na wizycie okulistycznej usłyszałem w rejestracji że pani Istel nie chce mnie już leczyć i że mam do niej przychodzić , co to za lekarz co tak każe mówić rejestratorce w rejestracji , dla mnie to nie lekarz a karierowiczka która chce się dorobić pieniędzy i mieć dużo etatów w wielu przychodniach . Dobrze że jest internet . Teraz jest już za późno by mi pomóc dzięki Pani Istel co olewa młodych pacjentów , liczy się dobra kawa i ,, rozmowy w toku '' z paniami w rejestracji .

Szukając pomocy i ratunku dla moich oczu trafiłem w ręce pani Izabeli Istel w Knurowie na ulicę Dworcową do Poradni Okulistycznej , wiele lat leczyła mnie ta pani lecz muszę przyznać że nie potrafiła rozwiązać mojego problemu z moimi oczami a sprawa jest poważna i dotyczyła zmętnień ciała szklistego w obydwu oczach . Mój problem z oczami trwa wiele lat i z biegiem lat nasilał się i nasila . Pani Istel nie potrafiła mi pomóc tłumacząc że tak musi być i mam się przyzwyczaić do ,, mętów ciała szklistego '' niestety ale do tej CHOROBY OCZU nie można się przyzwyczaić i z nią żyć !! wiele razy na wizycie w poradni błagałem o pomoc i prosiłem o przyjęcie mej osoby w końcu pani Istel stwierdziła że nie zamierza mnie leczyć i mam do niej nie przychodzić . Mam 30 lat obecnie i zmarnowane życie przez panią Istel bo ta pani nie ma wiedzy na temat tej choroby jaką jest - zmętnienie ciała szklistego , dziwi mnie fakt że lekarz który uważa się za lekarza odmawia pomocy i szukania ratunku . Dobrze że jest internet i każdy może poczytać o każdym lekarzu i dowiedzieć się prawdy . Ta pani nie ma wystarczającej wiedzy by móc leczyć a potrafi się reklamować i mieć parę etatów zarówno z kasy chorych jak i prywatnie . Dobrze że to nie jedyna lekarka w Polsce , ta pani nic nie słyszała o witrelozie laserowej nowej metodzie leczenia zmętnień ciała szklistego którą stosuje pan DR . Piotr Sobolewski z Białegostoku i ile ludzi zawdzięcza mu,, normalne widzenie'' .
Pani Istel uważa się za dobrego lekarza okulistę a tak naprawdę nie ma pojęcia o leczeniu skomplikowanych naprawdę bardzo utrudniającej życie chorobie .
Nie polecam i nie skorzystam już z usług ww. pani .

Bardzo profesjonalna obsługa, wybitny fachowiec;

Bardzo profesjonalna obsługa, wybitny fachowiec;

Bardzo dobry okulista, ciężko jest znaleźć idealnego okulistę do małego dziecka, bo nie każdy potrafi dobrze zbadać a wiem coś już o tym. A wiec polecam tą okulistkę bo dobre ma podejście do dziecka i potrafi dobrze zbadać i poświecić odpowiednią ilość czasu by zbadać dobrze dziecko.

Naprawdę warto, bardzo miła Pani byliśmy u niej całą rodziną, dzieci były zachwycone.

b. dobry lekarz , niestety kolejki do nie ogromne

b. dobry lekarz , niestety kolejki do nie ogromne