Pani Izabela Kobryń przyjęła ostatnio, w dniu 7 października grupę opiekunek dziecięcych z Pomorskiej Medycznej Szkoły Policealnej w Gdańsku. Przyszłe opiekunki dziecięce, uczące się teraz na drugim semestrze, mogły szczegółowo zapoznać się ze sprzętem służącym do rehabilitacji i terapii dzieci przedszkolnych. Pani Izabela udzieliła nam cennych rad i wskazówek do przyszłej pracy opiekunki dziecięcej. Pani fizjoterapeutka pokazała nam zarówno zachowania dzieci w zabawie w grupie, jak i indywidualnie mogłyśmy obserwować poszczególnych podopiecznych przedszkola. Bardzo dziękujemy za omówienie technik i metod pracy, dokładne odpowiedzi na liczne pytania, zwracanie uwagi na precyzję odpowiedzi i instrukcje dotyczące przyszłego postępowania z przedszkolakami. widać ogromne serce, zaangażowanie w pracę i chęć pomocy podopiecznym i ich rodzicom. Bardzo dziękujemy!

bardzo polecam, najlepszy fachowiec jakiego spotkaliśmy na naszej drodze, niesamowite podejście do dzieci.

Jakie kwalifikacje ma ta pani? nic o tym nie jest napisane! Dyplom? Doświadczenie? Wcześniejsza praca? Kursy? Referencje?