lekarz Izabela Kowalkowska

Dermatolog

Profesjonalizm, wiedza medyczna, dokładny wywiad lekarski i idealnie dobrane leczenie. Takich lekarzy jak Pani doktor należy szukać i tylko do takich chodzić na wizyty. Gorąco polecam!

Pani dr jest osoba kapetetna zyczliwa i posiadajaca cierpliwosc do pacjta juz kilkakrotnie przebywalam na oddziale ktorym pani dr kieruje i uwazam ze ona jako ordynator na tym oddziele solidnie wykonuje swoja prace za co ja jestem jej dozgonie wdzieczna za pomoc zrozumienie itroske ktora mi okazala a mianowicie gdzie inni lekarze chcieli amputacji to pani dr zawdzienczam uratowanie jej polecam

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mało teraz takich lekarzy. Polecam wszystkim muszącym skorzystać z pomocy lekarza. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nikomu nie polecam tego lekarza bardzo słaby dermatolog szkoda pieniędzy jedna wielka pomyłka nie polecam !

Najlepszy dermatolog jakiego znam inni dermatolodzy leczyli latami i nie wiedzieli co jest a pani doktor postawiła diagnozę i wszystko od razu wiadomo szczerze polecam !

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Toruń"?

elitederm.pl
ul. Chopina 24/2