lekarz Izabela Krawczyk

Neurolog

1,6

Dzisiaj przeżyłam KOSZMAR, szanowna pani dr wyrzuciła mnie prawie za drzwi, tłumacząc się pośpiechem, czekałam na tę wizytę kilka miesięcy, ponieważ trudno się dostać do neurologa. Pani dr szybko mnie pożegnała, dobrze że mnie nie kopnęła na do widzenia. Zero kompetencji, żenada

Bardzo miła pani, uprzejma, a także cierliwa :-) BARDZO POLECAM :-))))))))))) Da się jeszcze dużo powiedzieć, przykro mi z powodu negatywnych komentarzy tej pani, bo ona jest na prawdę bradzo zapracowana a stara się jak może :-)

Nie polecam w zadnym wypadku jesli chodzi o porade lekarska. Jedynie mozna wykorzystac kompetencje tej osoby do wystawienia recepty na lek, ktory doradzil prawdziwy neurolog, nie taki jak ta kobieta. Odradzam, pozdrawiam.

ODRADZAM !!! Kobieta bez kompetencji zawodowych !!!! Szkoda czasu i pieniedzy na wizyte.

ODRADZAM !!!
Kobieta bez kompetencji zawodowych !!!!
Szkoda czasu i pieniedzy na wizyte.

Takiemu lekarzowi, bylbym sie dac wyciagnac drzazge z palca ! KOSZMAR, lekarz bez powolania, wazne, by tylko pieniazki zgarnac. Nie doradzi, nie wyleczy, nie da sensownych wskazowek. Odradzam jak tylko moge. Niestety, widze, ze pierwsza osoba nie jestem, ktora ma takie zdanie.

Takiemu lekarzowi, bylbym sie dac wyciagnac drzazge z palca !
KOSZMAR, lekarz bez powolania, wazne, by tylko pieniazki zgarnac.

Dokladnie tak samo, jak osoba ponizej. Jestem zawiedziony, ze ta osoba ma tytul lekarza. Stawia diagnoze bez zerkniecia na wyniki badan. Pyta mnie jako pacjenta "Jak ja mam Panu pomoc?" Zero profesionalizmu i kompetencji. Liczy sie tylko kasa. Na szczescie trafilem do innego neurologa, ktory podszedl fachowo do sprawy i jak sie okazalo po seri wykonanych badan, ze nie jest to ta diagnoza, ktora pochopnie wystawila szanowna Pani Krawczyk. Wizyte uznaje za strate czasu i pieniedzy !!! Nie polecam, unikac jak ognia. Mam nadzieje, ze dzieki tej opini, przyszli pacjenci unikna wizyty, ktora okaze sie strata czasu oraz pieniedzy. NIE POLECAM. Jestem bardzo zawiedziony, a takze zaluje poniesionych kosztow oraz czasu dla tak niepowaznej osoby.

Koszmar, nie polecam nikomu. zero profesjonalizmu, weterynarz lepiej traktuje psa. Niekompetentna, niesłowna. Polecam tylko zdrowym. Pomijam jakość gabinetu, jak za gierka, obsługa w tym samym stylu, można film Miś kręcić, o smrodzie nie wspomnę. no i orzecznik dla PZU... jak wszyscy orzecznicy człowiek = kasa... nie człowiek