Izabela Kujawa

Pediatra

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Uprzejma, kompetentna, nie przepisuje od razu antybiotyków, ale pozwala, aby organizm sam zawalczył. Mam do niej pełne zaufanie. Polecam w 100%.

Wspaniała, cierpliwa i wyrozumiała lekarka z powołania. Zawsze uprzejma i przesympatyczna dla dzieci. Nie szasta antybiotykami, mądrze analizuje stan dziecka. Chodzę do niej z dwójką dzieci i nigdy się nie zawiodłam - fantastyczny lekarz.

Bardzo kompetentna Pani doktor z dużą wiedzą. Podejście do dzieci bardzo dobre. Pani doktor wszystko tłumaczy.

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA ZE MOJ SYN TRAFIŁ DO DR KUJAWY DZIEKI NIEJ SZYBKO ZAPOBIEGLISMY GORSZEMU ROZWOJOWI CHOROBY,GDZIE WCZESNIEJSZY LEKARZ STWIERDZIŁ ZE JEST OK.DZIEKUJE PANI DOKTOR

P. Doktor Kujawa jest prawdziwym lekarzem. Bardzo ją podziwiam i ogromnie dziękuję za opiekę nad moimi dziećmi, a choroby były różne. Oczywiście wszystko w ramach NFZ. Dziękujemy P.Doktor.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Katowice"?

Justyna Paprocka

Neurolog dziecięcy