Izabela Kujawa

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Uprzejma, kompetentna, nie przepisuje od razu antybiotyków, ale pozwala, aby organizm sam zawalczył. Mam do niej pełne zaufanie. Polecam w 100%.

Wspaniała, cierpliwa i wyrozumiała lekarka z powołania. Zawsze uprzejma i przesympatyczna dla dzieci. Nie szasta antybiotykami, mądrze analizuje stan dziecka. Chodzę do niej z dwójką dzieci i nigdy się nie zawiodłam - fantastyczny lekarz.

Witam. Pani dr. Kujawa to znakomity lekarz. Leczyła mnie, a teraz z pełnym zaufaniem i spokojem chodzę do niej ze swoją córeczką. Pani dr ,,dmucha na zimne" jest cierpliwa i naprawdę bardzo kompetentna. Bardzo chciałabym aby było więcej takich lekarzy, bo to prawdziwy skarb w NFZ i wgl. w Polsce.

Bardzo kompetentna Pani doktor z dużą wiedzą. Podejście do dzieci bardzo dobre. Pani doktor wszystko tłumaczy.

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA ZE MOJ SYN TRAFIŁ DO DR KUJAWY DZIEKI NIEJ SZYBKO ZAPOBIEGLISMY GORSZEMU ROZWOJOWI CHOROBY,GDZIE WCZESNIEJSZY LEKARZ STWIERDZIŁ ZE JEST OK.DZIEKUJE PANI DOKTOR

P. Doktor Kujawa jest prawdziwym lekarzem. Bardzo ją podziwiam i ogromnie dziękuję za opiekę nad moimi dziećmi, a choroby były różne. Oczywiście wszystko w ramach NFZ. Dziękujemy P.Doktor.

Wyjatkowy lekarz, który rozumie, ze maly pacjent nie zawsze chce sie poddać wszystkim zabiegom. Cierpliwa, ale stanowcza. Nie przepisuje antybiotykow bez wyraźnej potrzeby. Zawsze diagnozuje szybko i precyzyjnie i chętnie zleca badania i bez problemu wystawia skierowania do specjalistów, gdy widzi taką potrzebę. Ma bardzo szeroką i uzupełnianą wiedzę medyczną. Żałuję tylko, ze jest pediatrą i nie ma jeszcze specjalizacji z interny, bo sama chętnie bylabym jej pacjentką. Po prostu jej ufam. Dziękuję Pani doktor. Mama Ania :)

Po prostu jej ufam. Dziękuję Pani doktor.
Mama Ania :)

Pani dr Kujawa jest wspaniała. Mnie leczyla od dziecka a ja choć mam daleko do tej przychodni, chodze teraz z moim synem wlasnie do dr Kujawy. polecam wszystkim

DR>KUJAWA od 13 lat leczyła mojego syna teraz od roku moja córcia też do niej chodzi nigdy nie bagatelizuje nawet najmniejszego problemu u dzieci zawsze rzetelnie i fachowo omawia rodzicowi problem dot.choroby i co dla mnie najważniejsze pozwala na to by organizm walczył z chorobą i wspomaga środkami a nie tak jak innni lekarze ja wokól słyszę od razu faszerują dzieci antybiotykami.SERDECZNIE POZDRAWIAM DR>KUJAWE ja i moje dzieci POWODZENIA!!!

Pani dr Kujawa uratowała mojej córce życie, gdyby nie jej upór i konsekwencja dziś nie mielibyśmy córci. Córka ma 4 lata i w swoim życiu tylko 2 antybiotyki przepisane. Dziecko zawsze wyleczone!!! polecam wszystkim!