lekarz Izabela Kulec-Kaczmarska

Laryngolog

Naprawdę polecam jestem zadowolona z podejścia i praktyki pani doktor. Leczy moje dzieci jestem pod wrażeniem podejścia.

Byłem bardzo zawiedziony postawą pani doktor, która oceniła stosowany przeze mnie lek jako preparat o wyjątkowo słabym działaniu. Następnie przepisała mi nowy. Jak się okazało, to był lek o dokładnie tym samym składzie chemicznym lecz kilkukrotnie droższy. Skąd takie zachowanie? Łatwo się domyślić...

niesamowita wiedza!!! trafilam do pani doktor wycienczona i zrezygnowana. dwa lata leczono u mnie nieustajace anginy.antybiotyki i zastrzyki zazywalam permanentnie i bez skutkow.organizm mialam oslabiony totalnie. bylam u kilku laryngologow i kazdy od razu dawal antybiotyk doustny lub zastrzyki ktore i tak nie pomagaly. Pani doktor juz na pierwszej wizycie zapewnila mnie ze antybiotyki nalezy bezwarunkowo odstawic i jesli bede stosowac sie do jej polecen to na pewno nie bede chorowac. udalo sie. wyciagnela mnie i moge nadal normalnie zyc. nie znam lepszego lekarza.

Polecam, Pani Doktor mimo weekendu przyjęła moje dziecko i nie było żadnego problemu. Poświeciła nam dużo czasu, bardzo dokładne badania. Polecam jak najbardziej .

Polecam jak najbardziej .

Troszkę sobie u Pani Doktor poczekaliśmy w poczekalni ale to tylko dlatego, że Pani Doktor obce jest pojęcie pośpiechu. Cierpliwie wszystko wytłumaczy, odpowie na każde pytanie i poświęci tyle czasu, ile pacjent go potrzebuje. Trafiłem do Pani Doktor z 5-cio letnim synem, który był ulokował sobie w uchu pop-corn. Pani Doktor delikwenta poinstruowała co się z nim będzie działo, cierpliwie wysłuchała jego uwag a następnie ucho w mig wyczyściła. Wielki szacun za podejście do dzieci. Polecam gorąco wszystkim rodzicom szukającym dobrego laryngologa. A przy okazji raz jeszcze dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
Piotr Disterhoft

Jest bardzo miła, trafiłam do niej półtora roku temu z dzieckiem, które bardzo często zmagało się z infekcjami gardła. Od tego czasu, moja córka nie przyjmowała antybiotyku, rzadziej choruje i są to drobne infekcje typu lekki katarek. Teraz jeżdżę do pani doktor tylko na kontrole a moja córka jest pogodniejsza, weselsza i bardziej odporna na wszelkie infekcje górnych dróg oddechowych.

Bardzo mila i sympatyczna pani doktor, dużo czasu poświęca pacjentowi. Wiarygodna , trafnie dobiera leki. Polecam