lekarz Izabela Kwiatkowska

2,7

Bardzo rzeczowa,konkretna,uratowała przez swoją trafną diagnozę moje dziecko,dobry kontakt i super podejście do dzieci,dziękuję i polecam

Pani doktor zależy jak wiatr zawieje. Zdarza się, że jest miła - rzadko, ale jednak, a zdarza się, że wrzeszczy, umniejsza kompetencje innych lekarzy, wprost mówi, że jej się nie chce, nie ma czasu. Do mojego niespełna dwuletniego syna powiedziała kiedyś 'czego ryczysz'. Olała temat alergii. W dobie pandemii nie widzi żadnych powodów do badania bezpośrednio pacjenta, jest przy tym bezczelna i bezpośrednio poinformowała, że nie ma obowiązku przyjmować na NFZ. Zero podejścia do dziecka w trakcie badania.

Niestety moja opinia bardzo zła na temat Tej Pani -raz w przychodni w Tulcach niemalze uciekała przede mną i jeszcze jedną mamą z chorym dzieckiem tłumaczac że nas nie przyjmie bo sie spieszy-konieczny urlop na żądanie zeby po poludniu iśc z dzieckiem do innego lekarza.innym razem na prośbe wystawienia skierowania do okulisty dla dziecka stwierdziła ze mam isc sobie prywatnie bo ona i jej cala rodzina tak robia,.Zastanawia mnie po co taki lekarz w przychodni równie dobrze mogłoby Jej nie byc.PANI DOKTOROWO PANI NASZA łASKAWCZYNI my pacjenci dziekujemy za Pani niezmierzoną zyczliwośc ,empatie i po prostu za ludzkie podejście do nas pacjentów

Jest alkoholiczką nie mozna na niej polegać. Nigdy nie wiadomo czy tego dnia kiedy jej potrzebujesz będzie zdolna do pracy.

Byłam umówiona z Pania doktor na drugą wizytę.miałam tylko zadzwonić wieczorem aby uzgodnić porę. kiedy zadzwoniłam powiedziała mi ze nie ma juz dla mnie czasu bo ma tylu innych pacjentów. nie była przy tym zbyt miła. moja złośc była tym bardziej wieksza ze dziecko miało gorączkę i źle sie czuło.

polecam, szybka -profesjonalna obsługa, doskonały kontakt z dzieckiem

polecam, szybka -profesjonalna obsługa, doskonały kontakt z dzieckiem