lekarz Izabela Łebek

Neonatolog, Pediatra

Nie polecam chyba ze ktoś chce nie potrzebnie się denerwować i słuchać jak to źle wszystko robi to przecież Pani dr wie najlepiej. Była to nasza pierwsza i ostatnia wizyta u tego lekarza w szpitalu w Leborku. Takich rzeczy naopowiadała ze miałam wrażenie ze moje 4 miesięczne dziecko to już wg pani dr zaraz powinno zacząć chłodzić bo niby tak jest w tyle za rówieśnikami wg niej . O dziwo dwóch innych lekarzy podważyło jej kwestie ale co mnie to nerwów kosztowało to moje żałuje ze nie wyszłam w trakcie to to tylko stracony czas nic więcej . Nie polecam

Pani doktor poświęca małemu pacjentowi czas, interesuje się wieloma kwestiami, analizuje. Podejście do rodziców? Tragedia. Jak chcecie poczuć się najgorszymi rodzicami na świecie, to polecam. Wiadomo, że chodzi tutaj przede wszystkim o nasze pociechy, ale jest sporo lekarzy, którzy oprócz tego, że są zainteresowani małym pacjentem, to też z szacunkiem i empatią odnoszą się do rodziców (którzy często zresztą są po strasznych przeżyciach).

Pani doktor strasznie straszy powiedziała mi słowa które doporowdzily do łez jadąc do inego lekarza kompletnie nie zgodził się z opinią pani doktor. Nie polecam

Zawsze, ale to zawsze można liczyć na Panią doktor, niedziela to nie problem. Rzeczowo wyjaśnia i stawia trafną diagnozę. Jest miła, uśmiechnięta, pomimo pracy w szpitalu potrafi przyjść wieczorem. Jest konkretna i zawsze w kontakcie telefonicznym. Można liczyć na interpretację wyników i prowadzenie przez czas choroby. Polecam szczerze w 100%.

Lekarka jest bardzo nieuprzejma, niekulturalna i nietaktowne. Jej komentarze są wręcz chamskie. Jako lekarz jest kompetentna, niestety jej wiedza opiera się o przedawnione informacje i brakuje w nich najnowszej wiedzy.

Pani doktor jest godna polecenia, leczy moje dzieci od dłuższego czasu. Zawsze stara się jak najszybciej i naj najlepiej pomoc.

Pani dr. ŁEBEK leczy moje dzieci już od kilku lat. To bardzo kompetentna i mądra kobieta. W czasie choroby moich dzieci zawsze mogę liczyć na telefoniczną poradę. Diagnoza postawiona przez panią doktor jest zawsze trafiona w 100 %. Do naszego domu zawsze wchodzi uśmiechnięta. Pani doktor nie lubi bezmyślnych rodziców, którzy leczą dzieci, a nie są lekarzami. I jak myślicie dlaczego jest wtedy niemiła? POLECAM W 200 % :)

Bardzo niemiła, wręcz wredna. Jeżeli coś niepokoi rodzica uznaje to za mało ważne, a wymyśla sto innych problemów. Lubi robić pod górkę, jest mądrzejsza od wszystkich innych lekarzy i zawsze musi postawić na swoim, nawet gdy paru innych lekarzy się z nią nie zzgadza. Nie polecam

Konkretna, rzeczowa, zajmuje się dziećmi kompleksowo (nie tylko obecna choroba, ale też dieta, rozwój...). Wymaga, by stosować się do jej zaleceń, które bardzo szczegółowo wyjaśnia. W czasie choroby moich dzieci zawsze mam kontakt telefoniczny z panią doktor, co daje mi poczucie bezpieczeństwa. Polecam.

Pani doktor bardzo jest nieuprzejma, wręcz prawie krzyczy. Nie dotrzymuje tajemnicy lekarskiej, plotkuje. NIE POLECAM tego Pseudo lekarza.