Izabela Lemańska

Internista, Onkolog

Dr Lemańska jest lekarzem, niezwykłym. Wsłuchana w pacjenta, pełna optymizmu i ciepła, a jednocześnie bardzo profesjonalna, pewną ręką przeprowadza swoje pacjentki przez kolejne etapy leczenia. Pragnę jej najserdeczniej podziękować również za to, że można się do niej zawsze zwrócić o pomoc i radę , że natychmiast reaguje, modyfikuje leczenie i z ogromną cierpliwością leczy, wspiera, dodaje otuchy w trudnych chwilach. Jest po prostu kochana, cudowna i takiego lekarza chciałabym życzyć każdemu.

Jest po prostu kochana, cudowna i takiego lekarza chciałabym życzyć każdemu.

subtelna pani dr, nie ma kryzysu w służbie ludziom, wystarczy uśmiech i jest odlot. reszta sie już ułoży. leczenie skuteczne,

Prawdziwa REWELACJA! Profesjonalna, kompetentna, współczująca. Potrafi wytłumaczyć i wszystko jasno tłumaczy. Nie straszy ale też nie pociesza. Celnie stawia diagnozy i leczy jak nikt inny na swiecie. Polecam. Świetna. Zawsze ma czas dla pacjenta i nikogo nie lekceważy.

Prawdziwa REWELACJA! Profesjonalna, kompetentna, współczująca. Potrafi
wytłumaczyć i wszystko jasno tłumaczy. Nie straszy ale też nie pociesza.
Celnie stawia diagnozy i leczy jak nikt inny na swiecie. Polecam. Świetna.
Zawsze ma czas dla pacjenta i nikogo nie lekceważy.

Byłam pacjentką pani doktor 10 lat temu. Pomogła mi bardzo przejść przez ten okropny dla mnie okres w życiu. Nie mogłabym sobie wyobrazić lepszego lekarza...

Moja Przyjaciółka Ania od paru lat zmaga sie z chorobą nowotworową z przerzutami.Jest pacjentką Pani doktor Izabeli Lemańskiej-Anioła na ziemi.Pani doktor zawsze znajduje czas dla chorych,podtrzyma na duchu,wyjaśni zawiłości opisów badań.Jest wspaniałym fachowcem,prawdziwym lekarzem z powołania.Wystarczy Jej uśmiech,uścisk dłoni,miłe słowo.Gdyby połowa lekarzy była tak subtelna i fachowa jak dr Lemańska ,nie trzeba byłoby obawiać się kryzysu w służbie zdrowia.Dyrekcji szpitala gratuluję takiego lekarza.

Dziękuję Pani Izabeli za okazane serce i zrozumienie pacjenta,zaznaczam bezinteresowne,wspaniały człowiek,który potrafi zdziałać cuda i wrócić wiarę w siebie chorym.Jest sympatyczna,konkretna,skuteczna...dziękuję że pomaga Pani wrócić mojej mamie do zdrowia oraz za wsparcie jej w trudnych chwilach,pozdrawiam córka-pacjentki.

Pani Doktor, to najlepszy lekarz pod kazdym wzgledem. Bardzo uprzejma, sympatyczna I zainteresowana pacjentem. Poswieca duzo uuwagi I zawsze stara sie znalezc najlepsze wyjscie z sytuacji. Wszystko dokladnie tlumaczy, jest bardzo bezposrednia, nie stwarza dystansu lekarz-pacjent. Godna zaufania a przede wszystkim posiada rozlegla wiedze onkologiczna. Bardzo pozytywny czlowiek, dzieki ktoremu moja mama odzyskuje wiare I sily do walki z rakiem. Dziekuje Pani Doktor za wszystko!!! Sylwia R.- corka pacjentki

Zawsze chętna do pomocy i gotowa poświecic swój czas. Wysokie kwalifikacje poparte doświadczeniem. Lekarz z powołania !

Pani Izabela Lemańska to lekarz , którego bez wahania poleciłabym wszystkim chorym.

Pani Doktor Izabela Lemańska to wspaniały lekarz, człowiek, przyjaciel pacjenta. To Anioł w osobie lekarza, którego spotkałam na swojej drodze. WIELKIE PODZIĘKOWANIA!!! M.Lem