dr n. med. Izabela Lenartowicz

Dermatolog estetyczny

Polecam wizytę w gabinecie Med Estetica. Można spokojnie oddac się tam w ręce sympatycznym i odpowiednim fachowcom. Ja sobie wypełniłam zmarszczki po kryjomu przed moim facetem, który leczy sobie zmiany skóryne równiez u Pani Lenartowicz ... spokojnie mozna liczyc w tym miejscu na dyskrecję!

Kompetencja i delikatność w trakcie zabiegu. Żadnych problemów jeśli trzeba coś poprawić.Super atmosfera w gabinecie.

Bardzo sympatyczna Pani doktor,podchodzi do pacjenta całościowo.Jestem zadowolona z wizyty.Polecam

Byłam u Pani Izabeli Lenartowicz w jej gabinecie Med Estetica. Jestem bardzo zadowolona z pomocy jąką od niej uzyskałam.Teraz jestem stałą klientką i muszę przyznać ze z rok na roku starzeję się tylko.... na papierze:) Skteczność zabiegów mogę ocenić na 100%.

Świetne podejście do pacjentów.Duża wiedza i miła atmosfera.Wracam tak z przyjemnością!!

Wciąż poszukujesz "Dermatolog estetyczny Katowice"?

Monika Mazur

40-770 Katowice

El-Derm
Łubinowa 17
40-647 Katowice

Wielospecjalistyczna Poradnia Lekarska "Synapsis"
ulica Czerwińskiego 8-10
40-123 Katowice