dr n. med. Izabela Lewandowska-Andruszuk

Bardzo dobry lekarz ,profesjonalny i z powołaniem.Interesuje się pacjentkami nawet jak jej nie ma w szpitalu ale nie ma wpływu na decyzje podejmowane przez innych lekarzy Nie wiem skąd te złe opinie bo P.doktor nie dyżuruje w szpitalu , jest w nim tylko dwa dni w tygodniu a poza tym teraz jest nowy ordynator i żaden z lekarzy nie może być przy swojej pacjentce ,nie ma możliwości umówić się na cięcie na życzenie bo nawet jeśli są wskazania do cięcia to on ich nie honoruje. Każda pacjentka czy to do porodu czy po albo ginekologiczna jest pod opieką lekarzy którzy danego dnia mają dyżur .Nie można winić wszystkich ,ile ludzi tyle opinii i każdy ma inne wymagania .Lekarz ma też swoje życie prywatne a wszyscy by chcieli aby był dostępny 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu !

Lekarz kompetentny i godny polecenia. Szukałam pomocy u wielu lekarzy i tylko ta doktor potrafiła mi pomoc.

Wspaniały lekarz z powołania. Pani Doktor ma ogromną wiedzę i świetne podejście do pacjentki. Jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, cierpliwie słucha i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Tylko dzięki Pani Doktor jestem mamą i będę Jej za to wdzięczna do końca życia.

Dobra doktor do "mało problematycznych" przypadków. Ogólnie jako człowiek bardzo sympatyczna, uprzejma. Jednak jeśli chodzi o zadowolenie z podejścia do osobistego przypadku w mojej ocenie jest niskie. Chodziłam prywatnie, kontakt delikatnie utrudniony, ale możliwy. W szpitalu, którym Pani doktor pracuje miałam wykonywany zabieg. Nie było nawet odrobiny zainteresowania ze strony doktorki. Mam świadomość, że to nie jest obowiązek, jednak wizyty prywatne przedstawiają Panią w zupełnie innym świetle, co mnie bardzo zaskoczyło. Zmieniłam lekarz i uniknęłam kolejnego niepotrzebnego z resztą zabiegu. Także do "zwykłych" przypadków, rutynowych kontroli jest ok. Sama na początku byłam zadowolona. W momencie pojawienia się problemów niestety warto poszukać lekarza, który zajmie się przypadkiem w jak najmniej inwazyjny sposób.

Doktorka bez powołania, dla której liczy się tylko kasa i nic więcej. Nie przejmuje się swoim pacjentem, ma go po prostu gdzieś - ważne żeby tylko zapłacił za wizytę, reszta jest nie ważna. Obiecuje, że będzie z pacjentką przy porodzie - koniec końców się nie stawia na poród, pacjentka pozostawiona sama sobie a w konsekwencji dziecko rodzi się w złym stanie, z niedotlenieniem a pani doktor umywa ręce. NIE POLECAM !!!

NIE POLECAM !!!

Pani doktor interesuje się pacjentem jak dostaje pieniądze. Jak żona trafiła do szpitala zero zainteresowania swoją pacjentką. Mimo to że podobno żonie obiecywała że przy porodzie będzie. Dziecko urodziło się w ciężkim stanie z niedotlenieniem.

Dziecko urodziło się w ciężkim stanie z niedotlenieniem.

Córka chodziła do Pani Doktor przez całą ciążę oczywiście w ramach prywatnej praktyki. Miła i sympatyczna, ale... Podczas porodu zero zainteresowania. Pacjentka pozostawiona sama sobie. Mimo, że zgłosiła się na porodówkę z krwawieniem. Pani Doktor nie było. Finał nieciekawy. Stan dziecka ciężki.

Polecam Panią doktor z całego serca! Bardzo kompetentna, uprzejma, zawsze gotowa by pomóc. Przyjmowala również mój poród i gdyby nie ona mam wrażenie, że bym nie urodzila! 😉

Pani doktor jest wspaniała, to osoba ciepła, z podejściem i bardzo kompetentna, lekarz z powołania. Polecam każdemu Panią doktor!

Bardzo kompetentna Pani doktor, miła i z podejściem do pacjenta. Cierpliwie wszystko tłumaczy. Naprawdę godna polecenia.