lek. dent. Izabela Madej-Klecha

Jestem zadowolona, pani doktor zna się na swojej robocie i potrafi fajnie rozluźnić przed zabiegiem. Bólu nie czułam wcale, choć trzeba się było wwiercić prawie do mózgu ;)

Niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego poprawki po kleczeniu przez panią "doktor" kosztowały mnie bardzo dużo bólu i podwójne koszte. Nie polecam nikomu

A ja lubię wizyty u pani doktor, choć na początku cholernie się bałem. A co do wpisu poniżej IP jest z USA tak jak i wcześniejszy wpis o rzekomym piciu i imprezowaniu w gabinecie http://adres-ip.eu/geolokalizacja.php?ip=70.176.16.252

tak wysoką średnią wystawiła chyba rodzina i znajomi

tak wysoką średnią wystawiła chyba rodzina i znajomi

Pani Doktór jest osobą bardzo sympatyczną, o dużym stopniu empatii, co u stomatologa jest cechą nie do przecenienia. Bardzo dokładna profesjonalistka.

a może osoba która napisała o wielkiej balandze podpisała się imieniem i nazwiskiem a nie kozaczyła na forum jako anonim???

Leczę się w tym gabinecie już drugi rok... niestety zbyt późno zdecydowałam się zrobić porządek w buzi. Pani Iza to kompetentny lekarz i co ważne w przypadku dentystów, bardzo delikatny. Potrafi wszystko przystępnie przekazać a równocześnie stworzyć taką fajna atmosferę, że pacjent wogóle nie myśli o tym co się z nim wyrabia. Ogólnie mówiąc jestem bardzo zadowolona.

Jestem bardzo zadowolona! Bardzo miła atmosfera, nie czuć w ogóle strachu. Żałuję tylko że trafiłam tu o dwa lata za późno... obyło by się bez ekstrakcji jednego ząbka, ale reszta uratowana :)

Pierwszy raz jestem zadowolona ze zmiany stomatologa, a miałam ich już chyba z dziesięciu. W tym gabinecie panuje miła przyjazna atmosfera i pełen profesjonalizm za przystępną cenę. Już poleciłam Panią Doktor Izabelę swoim koleżankom.

Dzięki Pani Doktor nareszcie moje dziecko przestało się bać dentysty :)

Dzięki Pani Doktor nareszcie moje dziecko przestało się bać dentysty :)