dr Izabela Miarka-Szyrmel

Opieka na najwyższym poziomie, Pani Doktor zawsze uprzejma i miła. Zna się na rzeczy i jest najlepszym pediatra do jakiego trafiliśmy.

Już bardzo długo chodzę do dr Izy, jest na prawdę wspaniałym lekarzem! Niektórzy muszą zrozumieć, że Pani Doktor także ma życie prywatne... męża, córki i ma prawo do chwili relaksu! Nie zawsze może odebrać telefon, ale to jest zrozumiałe, czy każdy chodzi zawsze i wszędzie ze swoim telefonem? Poza tym wyobrażam sobie ile telefonów dziennie musi odbierać nawet w weekendy. Osobiście bardzo jestem zadowolona z diagnoz dr Izabeli. Dla mnie jest to NAJLEPSZY LEKARZ POD SŁOŃCEM!

Czytałam komentarze, zlitujcie się ludzie i odpowiedzcie sobie która z Was chciała by pracować 24 godz. na dobę? Pani Doktor też ma dzieci i rodzinę uważam że i tak dużo czasu poświęca pacjentom jak żaden inny lekarz. My chodzimy do Pani Doktor i prywatnie i z kasy chorych w zależności od potrzeby bo choroba nie patrzy że sobota :-) od 9 lat czuję się bezpieczna że mam zawsze bardzo dobra i godną zaufania pomoc przy chorych dzieciach. Nigdy mnie nie nie zawiodła, zawsze trafiona diagnoza a pacjentami jesteśmy częstymi. Jeśli na sms-a Pani Doktor nie odpisze od razu to do godziny zawsze a jeśli jest święto a dziecko potrzebuje pomocy to jeszcze istniej szpitale.

witam Ja z moim dzieckiem przez jakiś czas mówiłem to samo co większość tutaj piszących same superlatywy pod adresem Pani doktor. Niestety miałem przypadek kiedy nie dobrano odpowiednich antybiotyków (wizyta była prywatną )córka wymiotowała i miała biegunkę 3 lata dopiero za 8 telefonem odebrała zero odpowiedzi na sms (zaznaczam byłem prywatnie) dopiero na drugi dzień odebrała i powiedział że nie toleruje antybiotyku i jeśli będzie się powtarzać musi przepisać inny lek(to nawet nie kończąc medycyny można było wydedukować). Kompetencje są duże ale niestety mam wrażenie,że wszystko u pani doktor kręci ...

witam
dopiero na drugi dzień odebrała i powiedział że nie toleruje antybiotyku i jeśli będzie się powtarzać musi przepisać inny lek(to nawet nie kończąc medycyny można było wydedukować). Kompetencje są duże ale niestety mam wrażenie,że wszystko u pani doktor kręci się wokół wizyt prywatnych i ja to rozumie jestem nawet za częściowa prywatyzacja służby zdrowia, ale zignorowanie nas jako pacjentów gdzie wcześniej byliśmy na wizycie prywatnej to mnie dobiło. (Co nie zmienia faktu że ma markę najlepszego pediatry w knurowie)

Pani Doktor leczyła mojego syna od urodzenia. Niestety zauważyłam, że ostatnio bardzo często nie jestem zadowolona z przebiegu leczenia. Moim zdaniem lekarz poświęca za mało czasu na analizę przyczyn zachorowań. Należy zauważyć, że nie chodziłam na wizyty prywatne z moim dzieckiem, ale dla mnie lekarz, który inaczej traktuje dzieci przyjmowane w przychodni, a inaczej te z prywatnego gabinetu nie zasługuje na miano dobrego lekarza. Chore dziecko należy wyleczyć niezależnie czy jego rodzice płacą za to dodatkowo czy nie. Moim zdaniem doktor Szyrmel zbyt mało czasu i uwagi poświęca dzieciom przyjmowanym nieodpłatnie, przepisuje te same leki na kolejne infekcje, a oczywiste jest, że powinno się je zmieniać by dziecko się nie uodporniło. I co najgorsze, zawsze ceniłam ją za to, że stara się dzieci chronić przed nadmiernym faszerowaniem antybiotykami, ostatnio jednak niestety nawet przedłużający sie katar u mojego syna jest dla Niej powodem do wypisania antybiotyku. Bardzo nie dobrze się dzieje, że naprawde dobry kiedyś lekarz zaczyna bardziej bazować na swojej opini niż na wiedzy. Może ktoś ją uświadomi, bo szkoda byłoby starcić kolejnego rozumiejącego dzieci lekarza...

Najlepszy jaki jest. Uratowała życie mojemu synowi!!! Gdyby nie ona... nie chcę nawet myśleć!

Lekarz z powołania bardzo miły i uprzejmy.Pani doktor tłumaczy na czym polega choroba jak również jej leczenie. Podejście do małego pacjenta jest wzorowe. Polecam

witam to jest naj wszpanialszy lekarz pediatra i rodzinny . Chodzimy do Pani doktor od 10 lat i wielokrotnie mnie zaskakuje nie leczy objawów szuka przyczyny choroby jest naprawdę profesjonalistką w swojej dziedzinie . życzę sobie żeby było więcej takich lekarzy z powołania pozdrawiam moją Pania doktor

pozdrawiam moją Pania doktor

Niezbyt jestem zadowolona, przepisała drogie leki, choc były odpowiedniki tańsze, nie koniecznie pomogły były chyba przepisane metoda prób i błędów!

Wspaniały pediatra.Miła,sympatyczna.Trafne diagnozy,dobre leczenie.Przystępna,z właściwym podejściem do dzieci.Najlepsza jaką znam.Polecam.