lekarz Izabela Misiak-Boike

Neurolog

Wspaniała lekarka. Badanie pacjenta przeprowadza bardzo dokładnie. Wnikliwie analizuje kazdą dolegliwość zgłoszoną przez pacjenta. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Kieruje na badania diagnostyczne. Rozmawia z pacjentem, udziela odpowiedzi, uczy jak postępować w chorobie, jak ćwiczyć itd. Przy tym jest empatyczna, uśmiechnięta i miła. Polecam pacjentom neurologicznym takiego lekarza jakim jest Pani Doktor Izabela Misiak-Boike. Wizyta u Niej to zero stresu!!!! Wszystkiego Dobrego dla Dobrej Lekarki!!!

Wszystkiego Dobrego dla Dobrej Lekarki!!!

Pani doktor dokładnie mnie zbadała wysłuchała zapoznała się dokumentacją medyczną skierowała na rezonans magnetyczny i rehabilitację.Poswieca dużo czasu pacjenta miła kompetentna bardzo dobry neurolog polecam!

Leczę się u pani doktor od lat. Miałam pełne zaufanie do Pani doktor, ale po wizycie w szpitalu i konsultacji u innych specjalistów zaczęłam się zastanawiać. Postawiono sprzeczną diagnozę do diagnozy Pani doktor. Pani doktor nie wierzy w opinie innych specjalistów. A leczenie pani doktor ostatnio nie działa tak jak powinno. Objawy które u mnie występują pani doktor nie uznaje za typowe dla mojej choroby, natomiast dla innych lekarzy są klasyczne w mojej chorobie.

Polecam Panią Doktor to właśnie Pani wyleczyła mnie z epilepsji wcześniej lekarz przy każdej wizycie wypisywał mi tylko recepty i żegnał przypadkiem trafiłem na panią bo akurat leki mi się skończyły więc zmieniłem lekarza na obecną panią Izabele i od 2 lat nie mam ataków epilepsji i mogę funkcjonować normalnie

Bardzo dobry lekarz poświęca dużo czasu na badanie trafnie zdiagnozowała chorobe kręgosłupa po operacji też była zaangażowana aby postawić mnie na nogi. Teraz pracuje fizycznie i normalnie funkcjonuje. Polecam tę panią neurolog

Polecam tę panią neurolog

Wciąż poszukujesz "Neurolog Toruń"?

Plac Św. Katarzyny 4

ulica Podgórna 12