lek. dent. Izabela Misterkiewicz

2,5

Na "dzień dobry" usłyszałam,ile będzie kosztować leczenie,potem przez dwa dni była próba leczenia,w końcu poprosiłam,żeby Pani doktor usunęła mi tego zęba,skoro nie potrafi go wyleczyć. Uprzedziłam,że mam jaskrę,dostałam takie znieczulenie,że oślepłam.Przez dwie godziny siedziałam na korytarzu,nic nie widziałam,miałam sparaliżowaną powiekę i część twarzy,zęba też nie potrafiła usunąć,zerwała mi część zęba,a korzeń cały został.Ból nie do opisania,przez cały tydzień cierpiałam okropnie,ale p.doktor nie zapomniała upomnieć się o dopłatę za znieczulenie.Koszmar!!!!!!Zęba pojechałam usunąć do Bytomia,400km,ale zrobił to fachowiec,a nie partacz.Nikomu nie polecam,chyba ża ktoś jest masochistą.

Miła ,skromna ,dokładna dopłaciłam 50 zł polecam

Miła ,skromna ,dokładna dopłaciłam 50 zł polecam