lekarz Izabela Petecka

Lekarz rodzinny

2,7
2,4

WITAM.OD WIELU LAT JA I MOJA ZONA JESTESMY PACJENTAMI P.DR.PETECKIEJ.WSPANIALY LEKARZ,TROSKLIWA,WYROZUMIALA DLA PACJENTOW.JESTESMY WSPANIALE PROWADZENI W NASZYCH PRZEWLEKLYCH CHOROBACH.DR.PETECKA DZIEKUJEMY.WSZYSKIM PRACUJACYM WSPOLNIE Z DR.PETECKA ROWNIEZ DZIEKUJEMY.

pano doktor nie jest zbyt uprzejma bardzo marnie wygląda sprawa badań ,brakuje tam podsatawowych badań,kontroli zdrowia,nie ma profilaktyki a tak o tym nfz krzyczy,jak jest za póżno wtedy dostanę??bywa tam inna doktor izabela sikora całę szczęście ku temu i ratuje sytuację ale stanowczo jest tam za mało,pacjent powinien mieć większy wybór dostępu do doktor sikory.doktor ta jest zainteresowana jeszce pacjentem.bardzo na plus ta pani doktor w tej przychodni ale tak jak mówię ja i inni znajomi za mało.warto rozszerzyć tej doktor godzinu przyjmowania.pacjent

mało czasu poświęca sie tam pacjentowi,tylko następny ,następny,brak skierowań na podstawowe badania ,z racji limitów chyba,oszczędności,brak skierowań na dalszą diagnostykę,wszystko takie słabe,wymuszone,nie mam tam tak ,żeby lekarka sama pokierowała zróbmy podstawowe badania bo nigdy nie byłu robione,zróbmy profilaktycznie to i to bo przez latx x nie było kontrolowane,polecam wykonać to i to,

Bardzo dobry lekarz,z podejściem do dzieci. Przypisuje antybiotyk tylko jeśli jest taka konieczność.Poświęca czas dla pacjenta adekwatnie do sytuacji z jaką przyszedł. Leczymy się u Pani Izy Peteckiej już prawie 20lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Serdecznie polecam,bo to bardzo ciepła i sympatyczna kobieta.

Lekarka bardzo niesympatyczna, niegrzeczna, uszczypliwa. Nie potrafi postawić dobrej trafnej diagnozy.Moja siostra jak poszła do niej z bólem i zasugerowała że to może coś w śliniance to pani doktor ją wyśmiała i stwierdziła ze sobie wymyśla chorobę po czym się okazało będąc u 2 lekarza na usg że ma kamień w śliniance i stąd ten ból- lekarz był w szoku że nie dostała nic bo powinna dostać od razu antybiotyk. Ja mając pierwszy raz zapalenie ucha z bólem nie do zniesienia jak poszłam do lekarki to łaskawie mnie przyjęli a pani dr. stwiedziała ze nic mi nie będzie gdyby nie miła pani w aptece całodobowej w której wylądowałam w nocy to bym umarła z bólu chyba przez diagnozę pani doktor. Łaskę robi że wystawi skierowanie a skoro płacę składkę zdrowotną ZUS to to jest jej obowiązek tymbardziej że do lekarza chodzę naprawdę raz na kilka lat. A jeszcze jeden ciekawy przypadek moja mama jak poszła do niej z grypą zamiast dostać antybiotyk dostała jakiś lek po którym mało zawału serca nie dostała - gratuluje. Naprawdę odradzam wizytę u tej pani.

Nie sympatyczna, nie przyjemna atmosfera, bywa uszczypliwa niechetna i nie miła. Zapalenie ucha wyleczyla w połowie, kanał nadal miał zapalenie sygerujac ze to moja wina, nie za slabych leków, ucho zamiast tygodnia lleczylam ponad 3, u specjalisty. Pan w rejstracji równiez nie sympatyczny, jedyna pani pielegniarka jest naprawde przyjemna.

Doprowadziła moje 3 letnie dziecko do stanu krytycznego. Pani doktor badając dziecko stwierdziła, że jest zdrowe.Dziecko po 2 godzinach od wizyty u Pani doktor wylądowało w szpitalu z ogromnymi dusznościami.

Przez 4 lata co raz gorszego samoczpocia nie doczekalam sie zadnych badan i skierowan, zrobilam je na wlasna reke (prywatnie) i wyszlo ze mam tarczyce i nadnercza w oplakanym stanie. Lekarka fajna i mila, zwlaszcza jak masz grype albo zapalenie gardla, w razie powazniejszych spraw robisz sobie krzywde czekajac na zaangazowanie tej Pani. Moze to wynika ze bylam z NFZ a nie prywatnie. Obojetne, pare lat bez leczenia sprawia ze teraz mam powazny problem.

Przepisuje zbyt dużo lekarstw (drogie), tam gdzie nie są one potrzebne, np. na wirusa antybiotyki, odmawia okresowych badań, pacjenta, szczególnie emeryta traktuje przedmiotowo. Absolutnie nie polecam

konkretna i fachowa. pełen profesjonalizm. po prostu baba ok.

konkretna i fachowa.
pełen profesjonalizm.