lekarz Izabela Rybakowska

jak najwięcej takich lekarzy.nie ważne czy idziesz do pani doktor za kasę czy też na kasę to nie ma różnicy (wiem bo korzystałam z obu form)jest lekarzem jak to ja nazywam naprawdę z powołania i to z prawdziwego powołania-szkoda,że takich lekarzy jest tak mało.podejście do małych pacjentów to nie jeden pediatra może jej pozazdrość.bardzo szkoda tylko,że tak trudno dostać się na wizytę

Pani doktor, to przemiła i ciepła osoba.Bardzo dobry lekarz godny polecenia.

Pani doktor, to przemiła i ciepła osoba.Bardzo dobry lekarz godny polecenia.

Przed laty leczyłam się u p. doktor. Przemiła, empatyczmna, wspaniała, dobra i piękna kobieta. Wspaniały lekarz. Pamiętam ten uśmiech i piękne oczy do dziś. A teraz tak trudno się do p. doktor zapisać na NFZ ... a szkoda. Nie było dla Pani doktor problemu nie do rozwiązania... soczewki dostawałam w trzy dni, kiedy to jeszcze nie było takie proste i pani doktor potrafiła płatność podzeilić na raty. Kto tak jeszcze robi??? Więcej takich lekarzy... Pozdrawiam Panią!

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji p.doktor postawia trafna diagnoze ,ma bardzo dobre podejscie do małych dzieci .polecam chociasz nie łatwo sie zarejestrować nawet na prywatna wizyte .

Poszedłem ze stalowym wiórem w oku. Pełny profesjonalizm. Zabieg wykonała bardzo szybko i fachowo. Zdecydowanie najlepszy okulista w Śremie

Profesjonalnie,miło i konkretnie.Nie lekceważy pierwszych niepokojących objawów.

kompetentna, miła osoba i dobry specjalista

kompetentna, miła osoba i dobry specjalista

Bardzo miła pani, z uwagi na fakt iz moja wada wzroku jest dośc nietypowa sporo czasu spędziłem dyskutując nad metodami leczenia i spodziewanymi efektami. Zostałem dokładnie poinformowany o ryzyku towarzyszącym różnym ewentualnym zabiegom na oku. Jedyny minus całej wizyty to taki że na wizyte prywatną czeka się kilka miesięcy.

polecam,bardzo dobra okulistka,budzi zaufanie, jest miła,kompetentna

polecam,bardzo dobra okulistka,budzi zaufanie, jest miła,kompetentna